2017 02 01 mistrzostwa szkoly narciarstwo 003 01.02.2017 r. odbyły się poraz szósty szkolne mistrzostwa w narciarstwie alpejskim. 2017 02 01 mistrzostwa szkoly narciarstwo 017

Na starcie slalomu giganta stanęło prawie 70 zawodników. Każdy uczestnik pokonywał trasę dwa razy, a do ostatecznego wyniku brany pod uwagę był lepszy czas.

Warunki pogodowe i śniegowe były w tym roku bardzo dobre. Zawody odbywały się sprawnie i bezpiecznie, a zawodnikom i kibicom towarzyszyły dobre humory i gorące emocje.

Po raz pierwszy w historii do grupy kibiców dołączyli również uczniowie. Klasa 3T wraz z wychowawczynią wyposażona w transparenty głośno dopingowała swoich. Doping chyba przyniósł efekt bo ostatecznie uczniowie z klasy 3T wywalczyli aż 4 medale! Odwiedzili nas tez byli mistrzowie szkoły!

2017 02 01 mistrzostwa szkoly narciarstwo 0042017 02 01 mistrzostwa szkoly narciarstwo 029aMistrzostwo szkoły, najlepszy czas zawodów uzyskał ponownie (drugi rok z rzędu) Michał Rybarczyk! pokonując trasę slalomu w czasie 17,70 sek. W pozostałych kategoriach zwyciężali: Hania Litwin, Ola Marcinkowska i Jan Barchoń. Piękne medale za 2 i 3 miejsca odebrali: Wiktoria Górczyńska, Helena Komorowska, Krzyś Łodko, Jan Odoliński, Ala Łodko, Sonia Slezkin, Staś Kowalski i Ignacy Sikorski.

Gratulujemy i gorąco zachęcamy do uczestnictwa za rok również najmłodszych!

GALERIE ZDJĘĆ

GALERIA 1