2016 09 26 przelaje sztafety 0132016 09 26 przelaje sztafety 001

WIELKI SUKCES W SZKOLNYCH BIEGACH!

3 medale w biegach indywidualnych, Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt i 3 miejsce sztafety chłopców!!

Tydzień temu, 20.09.2016 r., na terenie Dolinki Służewieckiej odbyły się zawody w biegach indywidualnych.

Rewelacyjnie zaprezentowały się dziewczyny z klasy 4 stając na wszystkich trzech stopniach podium.

Złoto wywalczyła Ala Łodko a zaraz za nią na metę dobieły Zosia Latała i Karolina Mmereole.

Wczoraj, 26.09.2016 r., odbyły się zawody w biegach sztafetowych.

Reprezentacja naszych dziewcząt po niezwykle emocjonującym pięknym biegu zdobyła pierwsze miejsce, pokonując wszystkie startujące szkoły.

Dziewczęta, zostając Mistrzyniami Mokotowa, uzyskały wyłączne prawo reprezentowania Mokotowa na zbliżającej się Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Bardzo dobry występ zaliczyli też chłopcy uzyskując ostatecznie III miejsce i odbierając za swój bieg brązowe medale.

Składy sztafet i zmiany które zajmowali nasi reprezentanci:
1. Marysia Konopka

9. Ziemek Zieliński
10.Ignacy Sikorski

Pan Filip napisał:

Bardzo serdecznie chcę podziękować wszystkim, a szczególnie tym którzy mimo swoich wewnętrznych oporów stanęli na wysokości zadania i dali z siebie wszystko na zawodach. Wiem i widziałem ile wysiłku kosztuje taki start. Stworzyliście nie tylko emocjonujące widowisko ale prawdziwą drużynę z której byłem i jest dumny! Dziękuję!

Zapraszam do oglądania galerii!

źródło

pani Justyna i pan Filip