2014 04 04 zawody plywackie 042014 04 04 zawody plywackie 07Mistrzostwa Mokotowa w pływaniu

W piątek 4 kwietnia 2014 r. 16 osobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu w ramach eliminacji do WOM. Zawody odbyły się na basenie przy ul. Barcelońskiej.

III miejsce (brązowy medal) zdobył SZYMON MARCHEL, pokonując 50m kraulem w czasie 35,44s

Bardzo dobry wynik uzyskała również drużyna chłopców, która po zsumowaniu czasów wszystkich zawodników oraz czasu ze sztafety uplasowała się na wysokim V miejscu.

Reprezentowali naszą szkołę:2014 04 04 zawody plywackie 02

Dziewczęta: Basia Ziobrzyńska, Hania Urlich, Zosia Palczewska, Basia Dąbrowska, Jenny Donelly, Lena Kacorzyk, Marysia Boguta, Ania Wesołowska

Chłopcy: Adam Polanowski, Ziemek Zieliński, Franek Marchel, Bernard Mmereole, Maciek Urlich, Kajtek Zieliński, Maks Hojka, Szymon Marchel

Podziękowania:

Szczególne podziękowania składamy Jenny, Marysi, Ani oraz Maksowi, którzy, poinformowani w ostatniej chwili, zgodzili się zastąpić nieobecnych kolegów i koleżanki. Swoim zaangażowaniem, odwagą i odpowiedzialną postawą godną naśladowania, uratowali nasze drużyny przed dyskwalifikacją.

Nie oceniali swoich szans na wygraną, nie zastanawiali się, czy mają ochotę na start w zawodach, wzięli udział, bo potrzebowała ich drużyna, bo potrzebowali ich nauczyciele, bo potrzebowała ich szkoła. Dziękujemy!

Serdecznie gratulujemy!!