2014 03 20 lyzw czw dekor 019

Nasi uczniowie odnieśli wielki sukces w Łyżwiarskich Czwartkach 2013/14! W ostatni czwarek odbierali nagrody i medale.

Poniżej podsumowanie przygotowane przez pana Filipa Trząskiego.

GRATULUJEMY!

W końcu marca zakończyliśmy cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki. Zawody odbywały się przez całą zimę od listopada do marca i obejmowały 12 edycji. Aby zostać sklasyfikowanym należało wziąć udział w min. 8 edycjach, jednak aby mieć szansę na wysokie miejsca w generalnej punktacji należało wysoką formę utrzymywać co tydzień przez całą zimę.

W tym roku naszą szkołę reprezentowały aż 63 osoby:

53 osoby zostały sklasyfikowane w generalnej punktacji,

31 osób uzyskało w generalnej punktacji  miejsca 1-6

 17 osób uzyskało w generalnej punktacji miejsca 1-3 i stali na podium na ceremonii zakończenia

Nasi uczniowie wykazali się w tym roku bardzo dużym zaangażowaniem i frekwencją:

16 osób uczestniczyło we wszystkich 12 edycjach

34 osoby miały nie więcej niż jedną nieobecność.

Najwięcej punktów dla szkoły zdobyli:

Hania Polanowska 170,33 pkt.

Leon Jednacz 166,83 pkt.

Michał Rybarczyk 161,33 pkt.

Łącznie szkoła w 12 edycjach zdobyła 5920,5 pkt. co dało nam 1 miejsce w klasyfikacji szkół, na drugim miejscu Varsovia 3205,5 pkt, na trzecim SP 100 1893 pkt.

Najlepsze wyniki w Generalnej Punktacji uzyskali:

1 miejsce            Jagoda Żalińska                               rocz.2006

1 miejsce            Leon Jednacz                                    rocz.2005

1 miejsce            Ola Marcinkowska                          rocz.2004

1 miejsce            Michał Rybarczyk                            rocz.2004

1 miejsce            Hania Polanowska                          rocz.2003

1 miejsce            Gustaw Schwendimann               rocz.2003

1 miejsce            Daniela Marcinkowska                 rocz.2002

2 miejsce            Alicja Łodko                                       rocz.2006

2 miejsce            Zuzia Karpińska                                rocz.2004

2 miejsce            Basia Dąbrowska                             rocz.2003

2 miejsce            Marta Rybarczyk                             rocz.2002

2 miejsce            Aleksandra Reiff                             rocz.2001

2 miejsce            Józek Wierzbowski                        rocz.2001

3 miejsce            Teresa Sikorska                                 rocz.2006

3 miejsce            Adam Polanowski                           rocz.2006

3 miejsce            Łucja Bończa-Tomaszewska       rocz.2004

3 miejsce            Ignacy Stachura                               rocz.2001

4 miejsce            Lena Jednacz                                    rocz.2006

4 miejsce            Teodor Kaliciuk                                rocz.2006

4 miejsce            Staś Kowalski                                    rocz.2005

4 miejsce            Ignacy Sikorski                                 rocz.2004

4 miejsce            Kajtek Zieliński                                 rocz.2002

4 miejsce            Ula Hajdukiewicz                             rocz.2001

5 miejsce            Marek Sokołowski                         rocz.2006

5 miejsce            Hania Urlich                                       rocz.2004

5 miejsce            Ziemek Zieliński                              rocz.2004

5 miejsce            Ida Skolimowska                             rocz.2003

6 miejsce            Zosia Sokołowska                           rocz.2004

6 miejsce            Zosia Litwin                                       rocz.2003

6 miejsce            Karolina Niewiarowska                 rocz.2001

6 miejsce            Maks Hojka                                       rocz.2001