1. Termin wyjazdu 28.02 (poniedziałek)- 4.03 (sobota) 2011 r.
 2. Zbiórka o godzinie 6.45 na parkingu przy torze łyżwiarskim Stegny, wyjazd o godzinie 7.00. Powrót 4 marca w godzinach popołudniowych pod szkołę przy ul. Racławickiej.
 3. Koszt wyjazdu 650 zł - 5 noclegów, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja). Dzieci z obfitych porcji śniadaniowych mają możliwość zrobienia drugiego śniadania.
  Transport (wynajęty 20-osobowy autobus). Przeprowadzenie profesjonalnego treningu na trasie slalomu giganta przez instruktora zawodowego PZN
  Pobyt , wyżywienie i transport opiekunów.
 4. Szkoła wnosi opłatę startową 180 zł za każdego uczestnika zawodów. Startujący w ramach opłaty startowej otrzymuje karnet o równowartości 260 zł dający prawo do nieograniczonej liczby przejazdów koleją krzesełkową i wyciągiem orczykowym na stacji narciarskiej Witów-Ski w dniach trwania zawodów narciarskich w Witowie w godzinach od 9:00 do 14:00 oraz ubezpieczenie NNW.
 5. Do dnia 4 lutego Rodzic powinien wpłacić zaliczkę w kwocie 200 zł w sekretariacie szkoły. W przypadku rezygnacji dziecka z wyjazdu kwota ta nie ulega zwrotowi, chyba, że miejsce to zajmie inny zawodnik z listy rezerwowej.
 6. Dzieci muszą posiadać:
  a. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zawodach (może być od lekarza rodzinnego),
  b. Ważną legitymację szkolną,
  c. Przygotowany i wyregulowany sprzęt narciarski (narty, buty, kijki, kask),
  d. Naostrzone łyżwy (najlepiej przy lodowisku na Torwarze lub Torze Stegny, przestrzegamy przed ostrzeniem w dużych sieciach sklepów sportowych!),
  e. Sprzęt narciarski biegowy (buty, narty, kijki stosowne do wzrostu dziecka),
  f. Odpowiednią odzież sportową.
 7. Miejsce zakwaterowania: „Willa pod Sosnami” w Witowie w odległości 150 m od Stacji Narciarskiej Witów-Ski u pani Małgorzaty Karpiel-Bzdyk. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.
 8. W trakcie wyjazdu dzieci będą realizować naukę i doskonalenie jazdy na nartach biegowych, trening slalomu giganta oraz codzienne zajęcia na nartach zjazdowych prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów PZN.

Zebranie informacyjne dla Rodziców dzieci wyjeżdżających na zawody odbędzie się 8 lutego (wtorek) o godzinie 19.00 na małej sali gimnastycznej.

Przydatne linki:
http://www.igrzyskasto.pl
http://www.sto.zakopane.org.pl

Z narciarskim pozdrowieniem
Justyna Trząska