Nasza szkoła zajęła II miejsce na Mokotowie w klasyfikacji generalnej eliminacji dzielnicowych XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013. Sklasyfikowanych zostało 28 szkół podstawowych. Wynik jest wyjątkowy, ponieważ wyprzedziliśmy dwie szkoły sportowe. 

W tzw. dużej klasyfikacji zajęliśmy IV miejsce

W tym zestawieniu do wszystkich konkurencji zaliczanych do WOM z małej klasyfikacji zostały dodane cztery konkurencje (Mikołajkowy turniej mini koszykówki dla chłopców i dziewcząt, III Bieg niepodległości oraz Halowy turniej piłki nożnej dla dziewcząt) organizowane przez Wydział Kultury, Sportu i Rekreacji dla dzielnicy Mokotów. W tych dodatkowych konkurencjach nasza szkoła nie brała udziału.

P. Marcin Kubik nauczyciel Wychowania fizycznego

 wyniki warszawskiej olimpiady mlodz 2012 2013