Mamy Złoto!
Dnia 1 grudnia 2010 r. odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w Tenisie Stołowym. Nasza drużyna wygrała ten turniej.

W zwycięskiej drużynie wystąpili:

1.Mateusz Kadłubowski - klasa VIm
2.Jakub Stęchły - klasa VIm
3.Jeremi Dziedziejko - klasa IV m - rezerwowy

W ubiegłym roku udział w turnieju zakończyliśmy na fazie ćwierćfinałowej. Już wtedy obiecaliśmy, że będziemy dalej mądrze i ciężko trenować, aby w tym roku stanąć na podium.
Praca nad umiejętnością odczytywania rotacji i reagowania na nią we właściwy sposób, znakomita praca nóg zaowocowały zdobyciem I miejsca. Kilka minut później mogliśmy cieszyć się pięknym pucharem oraz złotymi medalami. W turnieju wystąpiło 16 drużyn reprezentujących wysoki poziom sportowy. Zawody rozgrywane były systemem pucharowym, czyli przegrywający odpada. W drodze po złoto pokonaliśmy Sz.P. Nr 107, Sz.P. Zakonu Pijarów, Sz.P. 271, Sz.P. 212.

Wystawiliśmy również drugi zespół w składzie:

1.Władysław Ronikier - klasa V
2.Stanisław Borawski - klasa V
3.Jakub Abramowicz - klasa VI

Chłopcy byli bardzo bliscy gry w półfinale. Zabrakło 4 "małych" punktów do awansu. Po pojedynkach singlowych był remis i o losach spotkania decydowała gra podwójna. Przegraliśmy ją 2:1 w setach, choć prowadziliśmy 1:0.
Jeżeli będziemy w dalszym ciągu tak pracować jak do tej pory, możemy być spokojni o dobry wynik w przyszłym roku. Mamy dzielnych następców naszych mistrzów.
Wszystkim zawodnikom a szczególnie Złotej Drużynie SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!