2019 09 17 biegi przlaj ind 17Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych 2019
ANTEK DEMBIŃSKI - WICEMISTRZEM MOKOTOWA!!!

WIELKI PECH NASZEJ MISTRZYNI

Dziś na terenie Dolinki Służewieckiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych. Zawody odbywały się na nowej trasie, zupełnie innej niż przez wiele lat. Trasa wąska i obfitująca w korzenie nie przypadła naszym zawodnikom do gustu.

Najlepszy występ zaliczył nasz rekordzista szkoły Antek Dembiński zdobywając 2 miejsce i wygrywając srebrny medal. Super zaprezentowały się też dziewczyny z klasy szóstej: Hela Komorowska (5 miejsce) i Zosia Smyrgała (6 miejsce).
Dodatkowo w pierwszych dziesiątkach znaleźli się też Jan Odoliński (7), Krzyś Łodko (10), Hela Salak (9)
Cała szóstka uzyskała prawo reprezentowania dzielnicy na zbliżającej się Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

2019 09 17 biegi przlaj ind 15O wielkim pechu może mówić nasza złota Ala. Mistrzyni Polski z poprzedniego roku prowadząc swój bieg z ogromną przewagą, chwilę przed ostatnią prostą skręciła nogę na korzeniu. Niestety kontuzja sprawiła, że nie dokończyła biegu o własnych siłach a na metę dojechała już karetką.
Mocno trzymamy kciuki za zdrowie Ali i liczymy że szybko wróci do pełnej sprawności.

Alu czekamy na Ciebie!

2019 09 17 biegi przlaj ind 32W tym roku w zawodach wystartowała także reprezentacja w kategorii Młodzież (z naszej szkoły na Kabatach) Kamil Frączek i Mateusz Niewiński ukończyli bieg zajmując dobre miejsca.

Szkołę reprezentowało 17 uczniów oprócz wcześniej wymienionych pobiegi także: Hania Litwin, Emilka Paczyńska, Pola Gołębiewska, Jagoda Fijałkowska, Hania Niemyjska, Wiktoria Górczyńska, Józek Motoczyński i Tomek Wargocki.

Gratulujemy wyników!!!


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej