2019 09 23 pilka nozna dziewczat 01W poniedziałek 23.09.2019r. na boisku przy ulicy Chełmskiej nasze dziewczęta z najstarszej kategorii wiekowej - Młodzież - rozegrały swoje trzy mecze. Dużym sukcesem jest już sam udział w tak zaawansowanym wieku ;) Bardzo cieszymy się, że po dłuższej przerwie udało się nareszcie zebrać drużynę z tej grupy wiekowej. Wielkie podziękowania należą się naszej koordynator Zosi, która włożyła sporo pracy w namawianie i informowanie zawodniczek.

 

Dziś dziewczęta rozegrały naprawdę dobre spotkania. Mimo potrójnej przegranej (3:1 z Fundacją Szkolną nr 20, 2:0 z Zakonem Pijarów i 2:1 z SP103) nasze zawodniczki skończyły turniej w bardzo dobrych humorach. Na boisku pokazały duże zaangażowanie i dotrzymywały gry rywalkom. Na szczególne uznanie zasługiwała gra Zosi Troniewskiej, która zdobyła dwie bramki dla naszej reprezentacji. Kolejną zawodniczką, której umiejętności były dziś szczególnie cenne była nasza bramkarka Zuzanna Sawicka. Jej obrony, na maksymalnej koncentracji, nieustraszone i pełne zaangażowania często ratowały nasz zespół z trudnych sytuacji.

 

Dziękujemy za to że, odpowiedzialne zgłosiłyście swoją gotowości i pokazałyście, że i ta grupa wiekowa, może i powinna brać udział w rozgrywkach sportowych.


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej