2019 06 27 bezpieczne wakacje 001
2019 06 27 bezpieczne wakacje 002W upalnych warunkach pogodowych na terenie dolinki Służewieckiej odbyły się zawody w biegach przełajowych Bezpieczne Wakacje. Pomimo tak wysokiej temperatury nasi wypadli bardzo dobrze. Ostatecznie zdobyliśmy 6 medali, wiele miejsc dekorowanych oraz pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych. Wypiliśmy wiele litrów wody, a schronienia od słońca szukaliśmy w cieniu parkowych drzew i krzaków. Podobnie jak komary, które oprócz cienia szukały tam obiadu ;) NAS..

A przecież, nie tak dawno temu na Zimowych Igrzyskach startowaliśmy w biegach narciarskich w temperaturze sporo poniżej minus -20*C. Różnica prawie 60 stopni!!!

Nie ma co, w sporcie nawet szkolnym trzeba być twardym!!

Dekorowani:

5m. Jagoda Fijałkowska

Klasy 5-6 chłopcy
4m. Teodor Kaliciuk

Klasy 1,3,5 (z dołu kategorii) nie biorą w naszej szkole udziału w tych zawodach. Łącznie reprezentowało nas dziś 31 uczniów!

Gratulujemy!!