2019 03 21 hokej 00121 marca równolegle w tych samych godzinach odbywały się Mistrzostwa Warszawy dziewcząt w konkurencjach łyżwiarskich oraz Mistrzostwa Mokotowa w pływaniu chłopców i dziewcząt. Oczywiście mimo logistycznej łamigłówki daliśmy radę i wystartowaliśmy w obu konkurencjach.

 

Prawo udziału w dzisiejszych zawodach Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży uzyskaliśmy wygrywając dwa tygodnie wcześniej Mistrzostwa Dzielnicy Mokotów. Na Torwarze spotkały się najlepsze drużyny (reprezentacje) wszyskich warszawskich dzielnic. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie od naszych dziewcząt lepiej pojechały tylko rerezentacje Ursusa i coroczne Mistrzynie, łyżwiarki figurowe z Torwaru - Śródmieście.

Jednak pech to pech mimo najlepszego czasu zawodniczki ze Śródmieścia wychodziły z ósemki ze zbyt dużą prędkością i dwukrotnie nie trafiły w bramkę mety! Krzyki, afera, sprawdzanie regulaminu i.. ostatecznie zostały zdyskwalifikowane. A my na drugim miejscu!!
Naszym zawodniczkom też pech zajrzał w oczy, a właściwie do torby.. Podczas przygotowań przedstartowych okazało się, że w tajemniczych okolicznościach łyżwa naszej reprenentantki Ali wprost rozpadła się w rękach.. Posypały się śruby, podkładki i całe ostrze rozchwiało się na boki... Do startu 10min... Serwis rozkłada ręce.. Łyżwy zapasowe dużo za duże.. Uratowała nas a jakże! SREBRNA TAŚMA!! Co prawda była w złotym kolorze ale w pełni spełniła swoje zadanie! Ala przetestowała łyżwę na rozgrzewce i nie dawała jej luzu na zawodach. Łyżwa dała radę! Tak jak nasze dziewczęta! Jest SREBRO dla nas i dla Mokotowa!! Ala Łodko, Matylda Zając, Teresa Sikorska, Kaja Marcinkowska, Hela Komorowska!

Brawo dziewczyny!

 

 

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej