2019 04 01 pilka nozna dziewczyny 0011 kwietnia na boisku przy ulicy Chełmskiej reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły rozegrała pierwszy mecz eliminacyjny Mistrzostw Mokotowa w piłce nożnej. Nasze zawodniczki wprost rozgromiły rywalki (SP 33) kończąc spotkanie z wynikiem 13:0. Nasze dziewczęta dominowały na boisku nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale też sprawnością fizyczną, wybieganiem i radością gry. W meczu nie obowiązują limity zmian zatem wzięły udział wszystkie nasze zawodniczki. Reprezentacja: Alicja Łodko, Zofia Troniewska, Helena Komorowska, Hania Niemyjska, Marysia Kędzior, Oliwka Staszków, Zosia Latała, Hania Litwin, Teresa Sikorska i Marysia Zienkiewicz (bramkarka)
Kolejne mecze fazy grupowej przed nami!
Gratulujemy!

 

 

 

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej