Święty Franciszek wygrywa grupę!! Nasi po ciężkich spotkaniach kończą rozgrywki na drugim miejscu w grupie eliminacyjnej.2019 04 03 pilka nozna chlopcy 001

Zawodnicy ze szkoły podstawowej Świętego Franciszka byli totalnie poza zasięgiem. Wszyscy jak spod igły, większość powyżej 160cm wzrostu, ubrani w żółto jaskrawe koszulki z logo sponsora. Widać było, że rozegrali ze sobą naprawdę wiele meczy. Grali mądrze, spokojnie widzieli się na boisku. Dzisiejsze mecze eliminacyjne były dla nich jednymi z łatwiejszych jakie ostatnio grali. Z łatwością rozegrali pierwszy mecz z SP271 wysoko wygrywając (10:0), drugi mecz z naszą drużyną również nie zrobił na nich najmniejszego wrażenia (11:0)

Naszej drużynie pozostał mecz z SP271, ciężka przeprawa... mimo wielu akcji wszystkie nasze strzały nie mogły trafić do bramki rywali i rozpoczęliśmy od dwubramkowej straty. Jednak w trakcie meczu po strzałach Ignacego Sarny i Antka Dembińskiego udało się doprowadzić do remisu trzy-trzy. Bramka dająca nam zwycięstwo w meczu padła szczęśliwie w ostatniej minucie i mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Na pochwałę zasługuje gra naszego bramkarza Józka Motoczyńskiego, który dziś na bramce miał bardzo dużo pracy i wybronił wiele ciężkich strzałów!

Drugim miejscem w grupie eliminacyjnym zakończyliśmy udział chłopaków w Mistrzostwach Mokotowa. Trzymamy kciuki za Świętego Franciszka, bo chłopaki dobrze grają i mogą zajść naprawdę wysoko.

Nasza reprezentacja: Ignacy Sarna, Staś Kotomski, Krzyś Łodko, Teodor Kaliciuk, Jan Odoliński, Antek Dembiński, Józek Kasprzyk, Mikołaj Mikołajczyk, Ignacy Grunwald, Józek Motoczyński (bramkarz).

 

biedronka logo

power logo

REKRUTACJA
informacyjne2019kl1 Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej