2018 05 22 zawody bieg 012018 05 22 zawody bieg 2522 maja 2018 r. na terenie Dolinki Służewieckiej odbyły się zawody "Wiosenne Biegi Przełajowe".

Jadąc tam byliśmy przekonani, że jedziemy na zawody "Bezpieczne Wakacje", ale te, jak się dowiedzieliśmy, będą dopiero 12 czerwca. Cóż... To samo miejsce, ten sam organizator, ten sam regulamin i kategorie. Ale skoro przyjechaliśmy to i wystartowaliśmy... i to całkiem dobrze...

Zdobyliśmy 5 medali!! Podwójne zwycięstwo odnieśli bracia Jaś i Staś Czuchajowie zdobywając Złoty i Srebrny medal, Srebro wywalczyli także Jan Odoliński i Hela Komorowska, a medal brązowy Zosia Troniewska. Dużo osób znalazło się też w dekorowanych szóstkach: Jan Latała, Julek Broda, Kaja Marcinkowska i Antek Dembiński. Pozostali ukończyli biegi w dobrym stylu trzymając się czołówki. Dla młodszych była to idealna okazja, aby dobrze zapoznać się z przełajami.

Za niecały miesiąc ponownie pojawimy się na Dolince - druga szansa na dobre rezultaty.