turniej pilkarski 09 05 2015 002W sobotę 9 maja odbył się Szkolny Turniej Piłkarski.

Jego zdecydowanym zwycięzcą okazała się klasa 5M, która pokonała w finale młodszych kolegów i koleżanki z 4T.

Królem strzelców turnieju został Bernard Mmereole  a wśród najmłodszych zawodników zaimponował Teodor Kaliciuk z klasy 2M, który zdobył w jednym meczu aż sześć bramek! turniej pilkarski 09 05 2015 036

Pomysł na zawody był taki, że grają reprezentacje klas (w niektórych przypadkach można było połączyć siły klas równoległych) i są podzielone na trzy kategorie wiekowe (kl. 1-2, 3-4, 5-6). W wielkim finale spotkali się zwycięzcy grupy 5-6 ze zwycięzcami grupy 3-4.

Imprezę zorganizowali rodzice z klasy 6M pod przewodnictwem pana Pawła Przychodzenia wraz z panem Marcinem Kubikiem, który został też głównym (a nawet jedynym!) sędzią. Mecze rozgrywane były na "Orliku" na rogu Kazimierzowskiej i Madalińskiego przy pięknej słonecznej pogodzie, w obecności licznie zgromadzonej publiczności, która wiwatowała, skandowała i śpiewała.

Organizatorzy i pani Dyrektor zapowiadają, że będzie to impreza cykliczna a puchary wygrane przez drużyny mają być przechodnie.