Na rozgrywanych w dniach 21-23.10.2014r. Mistrzostwach Mokotowa w piłkę ręczną nasza szkoła zajęła wysokie 3 miejsce w dzielnicy.

To najlepszy wynik w historii naszych rozgrywek w tej dyscyplinie. Reprezentacja szkoły w składzie: Józek Rączka, Bartosz Hryniecki, Krzysiek Burchard, Maks Klamka, Maciek Kubik, Bernard Mmereole, Adrian Tur, Kazik Burchard, Kostek Lisawa, Maciek Urlich (bramkarz) pod wodzą Marcina Kubika, 21.10.2014r. wygrała grupę B pokonując dwie szkoły (SP 98, SSP 14 ) 4:3, 4:3. Wynik ten dał nam możliwość gry w dzisiejszych półfinałach. W rozegranym meczu o fazę finałową chłopcy w przepięknym stylu pokonali szkołę SP 46 aż 7:3! Silniejsze od nas okazały się jednak dwie szkoły sportowe SP 272 (KS Warszawianka) i SP 85 (UKS 85 Mokotów), co spowodowało, że ostatecznie rozgrywki zakończyliśmy na 3.miejscu z brązowymi medalami i pucharem dla szkoły.

GRATULUJEMY! :D