ALICJA ŁODKO - TYTUŁ MISTRZYNI WARSZAWY OBRONIONY!

2018 10 04 Ala mistrzyni 0074 października na AWF odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych.

Nasza Ala drugi rok z rzędu pokonała wszystkie dziewczęta z rocznika 2007 i ponownie zdobyła tytuł Mistrzyni Warszawy.
Od początku biegu, po bardzo dobrym starcie utrzymywała dużą przewagę aż do mety. Ala umiejętnie dysponowała swoimi możliwościami kondycyjnymi kontrolując bieg i nie pozwalając na zbliżanie się rywalek.

Oprócz Ali, bardzo dobre miejsce zajęła też Zosia Troniewska ostatecznie kończąc swój bieg w roczniku 2006 na 16 pozycji. Helena Salak, Hania Niemyjska i Teodor Kaliciuk ukończyli biegi plasując się w środku stawki.

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA MOKOTOWA w indywidualnych biegach przełajowych - jesień 2018

2018 09 19 biegi przelaje ind 01   Rodzeństwo ŁODKO - PODWÓJNE ZŁOTO!!!    2018 09 19 biegi przelaje ind 02


2018 09 19 biegi przelaje ind 16

19 września na Dolince Służewieckiej podczas słonecznej i bardzo ciepłej pogody odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych.

Nasi reprezentacji bardzo dobrze pobiegli i uzyskali wysokie miejsca.

Krzyś Łodko i Ala Łodko wygrali swoje biegi i zdobyli złote medale. Bardzo dobrze wypadły też Zosia Smyrgała (5M) i Hela Salak (6T).

 

Nasi uczniowie zdobywali też miejsca w pierwszych dziesiątkach dające awans na Warszawską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się za 2 tygodnie.

Czytaj więcej...

VIII Rodzinny Rajd Rowerowy

2018 09 16 rajd rowerowy 06W niedzielę 16 września, odbył się VIII Rodzinny Rajd Rowerowy. Wzięło w nim udział prawie 200 uczestników. Pogoda idealna, słonecznie choć nie upalnie. Wspólnie pokonaliśmy ponad 11 kilometrową trasę. Zobaczyliśmy (przez mur) wagon metra w hangarze, jeden ze 160 pomników pamięci Karola Tchorka oraz przy szlabanie w Julianku 2018 09 16 rajd rowerowy 09zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Około południa pojawiliśmy się na polanie, gdzie paliły się już dwa ogniska. Wspólnie posileni kiełbaską z ogniska braliśmy udział w zabawach z słodkimi nagrodami.

Serdeczne podziękowania dla: pana Klamki za niespodziewaną poranną wizytę i przygotowanie drewna :) Stasia Kowalskiego i p.Krzysia Sawickiego za przygotowanie i rozpalanie ognisk oraz straż przy naszej polanie, naszym absolwentkom za pomoc w ubezpieczaniu przejazdu i obsługę stanowisk gier: Poli Hojce, Marcie Kudle, Jagodzie Żalińskiej oraz Hani Polanowskiej i Marcie Świeżak oraz Pani Dyrektor za patronat, obecność i pomoc w przygotowaniu poczęstunku.
Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej...

Nowy rekord szkoły na 800 m!

ALA ŁODKO - 2:44:86

Jak co roku we wrześniu, w naszej szkole odbywają się pomiary biegu na 800m. Biegi te są jednocześnie biegami kwalifikacyjnymi do mokotowskich zawodów w biegach przełajowych.

Podczas wczorajszych pomiarów w Parku Arkadia, Ala biegnąc w czasie 2:42:08 ustanowiła nowy rekord szkoły! Poprawiając poprzedni rekord należący do Teodora Kaliciuka o 11 sekund.
Do wyniku Ali najbardziej zbliżył się jej brat Krzyś uzyskując czas tylko o 3 sekundy gorszy od siostry.

Ala startowała na własną prośbę startowała w ostatnim wyścigu. Chciała znać czasy pozostałych.

Bardzo duże postępy uzyskały osoby, które przygotowywały się do zaliczenia również w wakacje i sumiennie wypełniały karty biegowe. Wiele z tych osób poprawiło życiówki o prawie 30 sekund!

W środę Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych! Reprezentacja już wybrana! Trzymajcie kciuki i czekajcie na nowe wiadomości!

Gratulujemy i Pozdrawiamy!

NOWY KAPITAN ZIMOWEJ REPREZENTACJI

Mamy przyjemność poinformować, że Zimowa Reprezentacja Szkoły ma nowego kapitana. Została nim uczennica z klasy 6T Zofia Troniewska.

Utytułowana i bardzo doświadczona zawodniczka z pewnością godnie zastąpi na tej zaszczytnej funkcji Marysię Konopkę, która pełniła funkcję kapitana w roku ubiegłym.

Najbliższe starty Zimowej Reprezentacji już w końcu listopada w ramach cyklu zawodów Łyżwiarskie Czwartki 2018/2019

Gratulujemy!

biedronka logo

REKRUTACJA
informacyjne2019kl1 1% dla szkoły
1procent 2018

Logo EarlyStage

l gim

kliknij i dowiedz się więcej