Nasza schola wystąpiła podczas pikniku Przymierza Rodzin, który odbył się w tym roku 19 maja w szkole nr 3 na ul. Nocznickiego.

Na tę okazję przygotowaliśmy specjalny wielojęzykowy (i jak zwykle wielogłosowy) repertuar: gospelowe „In That Great Getting Up Morning”, łaciński „Panis angelicus”, południowoafrykańskie „Hallelujah pelo tsa rona”, które śpiewaliśmy wcześniej podczas szkolnego kolędowania oraz po polsku „Wody Jordanu”.

Śpiewaliśmy na niewielkiej scenie a publiczność też była niewielka, jako że wokół roiło się od wielu innych atrakcji odciągających naszych potencjalnych słuchaczy. Daliśmy jednak radę a każda okazja do publicznego występu to nieoceniona możliwość szlifowania talentu i wyrobienia scenicznego.