Zapraszamy na drugie spotkanie Mam z cyklu MamoPomoc!

Kolejne spotkanie MamoPomocy zaplanowane jest na sobotę 24 listopada, od 17:00, w sali gimnastycznej naszej szkoły. Pierwsze spotkanie za nami. Było bardzo miło, często zabawnie i interesująco (zwłaszcza opowieści Moniki, mamy Łucji z 2T na temat życia w izraelskim kibucu :). Jako, że była to inauguracja naszego klubu, postawiłyśmy bardziej na wzajemne poznanie i luźne pogawędki. Mam nadzieję, że wszystkim Mamom, które zdecydowały się przyjść spotkanie przypadło do gustu i że pojawią się na kolejnych.
Drugim elementem spotkanie była wymiana ciuchów - zarówno tych dla dorosłych, jak i tych dla dzieci. Sądzę, że to dobry pomysł i dlatego przypominam o wcześniejszym "przewietrzeniu szaf".
Nasze drugie spotkanie przypada na miesiąc przed świętami. Dlatego jedną z propozycji jest zorganizowanie mini kiermaszu. Jeśli paracie się rękodziełem, bądź ktoś z Waszych najbliższych i macie ochotę zaprezentować się na spotkaniu, to bardzo proszę o wcześniejszy kontakt, ponieważ jesteśmy dość ograniczone lokalowo :)
Sądzę również, że na tym spotkaniu postaramy się więcej poopowiadać o sobie, o tym kim jesteśmy i co możemy wnieść do MamoPomocy, ale także o tym, czego oczekujemy w zamian.
Jeśli macie jakieś inne konkretne pomysły na listopadowe spotkanie, to bardzo proszę piszcie do mnie.
Przypominam, że impreza ma charakter składkowy, więc ciasto (legendarne ciasto ze śliwkami Ani Wierzbickiej), lub inne małe co-nieco mile widziane. Poza tym prosimy o symboliczne datki na szkołę do puszki.

Do zobaczenia!
Karolina Bourgeon-Zielińska, mama Ziemka 2M, Kajtka 4T


logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej