Odbyły się już pierwsze wyjścia do teatrów warszawskich w ramach Klubu na spektakle w ramach XV Korczakowskiego Festiwalu Teatrów dla Dzieci:

• 1 X - 13 osób poszło do TEATRU BAJ na spektakl "PRAWDZIWE - NIEPRAWDZIWE" (dla dzieci małych)
  • 3 X - jedna z Mam poszła na spektakl "Traktat o Manekinach" do Teatru Lalka (dla młodzieży)
  • 4 X - 25 osób poszło do TEATRU LALKA na spektakl "ADIEU BENJAMIN!" (klasy 5t i 5m)
  • 7 X - 17 osób idzie do TEATRU LALKA na spektakl "Na Arce o Ósmej" (klasa 2 m)

Rozpoczęliśmy pełną parą, aby wykorzystać okazję jaką daje nam festiwal.
A co planujemy dalej?
Oto wyjścia zarezerwowane i częściowo już zakupione na zamówienie członków Klubu:

• 8 X - 20 osób dorosłych idzie na spektakl "SZTUKA BEZ TYTUŁU" wg Czechowa, Teatr Współczesny
  • 19 X - 26 osób dorosłych i młodzieży idzie na "SKARPETKI OPUS 124" do Teatru Współczesnego
  • 29 X - 36 osób dorosłych i młodzieży idzie na sztukę "LORENZACCIO" do Teatru Narodowego (mam jeszcze 6 biletów)
  • 2 XI - 30 osób dorosłych i młodzieży idzie na sztukę "SZEKSPIR FOREVER" do Teatru Polskiego (mam jeszcze kilka biletów)
  • 13 XI - 26 osób dorosłych i młodzieży idzie na OPERĘ "TURANDOT" do Teatru Wielkiego
  • 25 XI - 20 osób dorosłych i młodzieży idzie na spektakl "CHORY Z UROJENIA" wg Moliera, do Teatru 6. Piętro

W planach (jeszcze nie sprecyzowanych jeśli chodzi o terminy) mamy także wyjścia:

• na spektakl "WRONIEC" do Teatru Kamienica (grudzień)
  • na spektakl "NOSFERATU" do Teatru Rozmaitości (styczeń)
  • na spektakl "EDUKACJA RITY" do Teatru 6. Piętro (styczeń)

I to jeszcze nie wszystko.
Chcecie wiedzieć więcej? Chcecie chodzić z nami do teatru? Wystarczy napisać na adres: klub.teatralny@tlen.pl.

Do zobaczenia w teatrze!
Joanna Jedlińska