KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH

W MARCU – KWIETNIU – MAJU

Poniższe listy przedstawiają spektakle, na które członkowie Klubu poszli i pójdą w marcu i kolejnych miesiącach (do końca roku). Zachęcam do przeczytania, abyście Państwo mogli się zapoznać z całą różnorodnością naszych propozycji. Informacja ta podzielona jest na dwie części: napierw lista spekatkli na które NIE MOŻNA SIĘ JUŻ ZAPISAĆ, a następnie lista tych, na które MOŻNA SIE ZAPISAĆ (choć w niektórych przypadkach to już ostatnia chwila). Proszę jednak nie myśleć, że to już wszystko. Poniższe listy zawierają tytuły, które trzeba było rezerwować z dużym wyprzedzeniem (nawet półrocznym). Przed końcem sezonu pojawią się jeszcze propozycje na nieco krótszy termin, a nawet oferty "last minute". Będę je sukcesywnie przesyłała mailowo.

LISTA SPEKTAKLI NA KTÓRE NIE MOŻNA SIĘ JUŻ DOPISAĆ:

• dla dzieci - KOZIOŁEK MATOŁEK - 10 marca - Teatr na Woli (było 8 osób)

• dla dorosłych i młodzieży - MÓJ PRZYJACIEL HARVEY - 13 marca - Teatr Kwadrat (było 19 osób)

• balet - SEN NOCY LETNIEJ - premiera - 15 marca - Teatr wielki (było 9 osób)

• dla dzieci - EMIL Z LONNEBERGII - 16 marca, sobota  - TEATR BAJ - godz. 11:00 (na podstawie powieści ASTRID LINDGREN) dla dzieci w wieku 5+ , wesoły i dynamiczny spektakl. (było 11 osób)

• dla dorosłych i młodzieży - OŻENEK - 17 marca - Teatr Studio (idą 33 osoby) biletów brak

• balet - SEN NOCY LETNIEJ - 19 marca - Teatr Wielki (idzie 11 osób) biletów brak

• dla dorosłych i młodzieży - 32 OMDLENIA - 20 marca - Teatr Polonia (idzie 11 osób) biletów brak

• dla dorosłych i starszej młodzieży - DZIENNIKI - Gombrowicza - 22 marca - Teatr IMKA (świetna obsada: Cielecka, Peszek, Adamczyk, Bielska i in.) idzie 40 osób

• opera TURANDOT - 26 marca - TEATR WIELKI - (idą 4 osoby) biletów brak

• opera HALKA - 7 kwietnia - TEATR WIELKI - (idą 22 osoby) biletów brak

• opera LATAJĄCY HOLENDER - 31 maja - Teatr wielki (10 osób idzie) brak biletów

• opera - SŁOWIK - 5 maja godz. 12:00 - Teatr Wielki – idą 2 osoby

• opera - SŁOWIK - 7 maja - godz. 18:00 - Teatr Wielki – idzie 10 osób

Bilety na POWYŻSZE SPEKTAKLE zostały już przeze mnie wykupione zgodnie z zamówieniem Klubowiczów.

LISTA SPEKTAKLI NA KTÓRE MOŻNA JESZCZE SIĘ ZGŁOSIĆ (proszę zwrócić uwagę na termin zgłoszeń i płatności):

• dla dorosłych i młodzieży – PARADYPotockiego – 24 marca (niedz) godz. 19:00 - Teatr Polski – cena 25 zł (płatne do 19 marca)

• dla dorosłych i większych dzieci - ŚLUBY PANIEŃSKIE - 18 kwietnia - Teatr Narodowy (świetna obsada i ciekawa kameralna realizacja, Englert, Baar, Małecki, Hycnar, Soliman) cena 70 / 60 zł - płatne do 20 marca.

• dla dorosłych i młodzieży - ZEMSTA - 20 kwietnia - sobota 19:30 - OCH Teatr - (świetna obsada, Żak, Zborowski, Piela, i genialny Papkin w wykonaniu Artura Barcisia) cena: 67,5 zł - płatne do 20 marca

• dla dorosłych i młodzieży - OŻENEK - 28 kwietnia - Teatr Studio - (podobno świetna realizacja Iwana Wyrypajewa) - cena: 50 zł i 35 zł (ulg). - płatne do 20 marca

Zapraszam do zapisów.

Można się zapisywać mailowo : klub.teatralny@tlen.pl - oraz przez Facebook - KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH