KLUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH PROPONUJE W LUTYM 2012:

Można się zapisać na to co Państwa interesuje po prostu wysyłając mail na adres: klub.teatralny@tlen.pl z informacją ile biletów i na który spektakl. Proszę zwrócić uwagę, że niektóre terminy płatności są krótkie :)

A OTO LUTY W TEATRZE:

4 LUTEGO - SOBOTA, godz. 11:00 -> "KINO PALACE" - Teatr Lalka (znakomity spektakl dla dzieci od 6 r.ż. i dla całej rodziny, wprowadza w sztukę kina niemego)
Cena biletu: 30 zł (płatne do 2 II) ZGŁOSZENIA W TRYBIE PILNYM!! Wstępnie zarezerwowałam 20 biletów.

10 LUTEGO - PIĄTEK, godz. 19:00 -> "MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ" wg Zapolskiej (współczesna inscenizacja) Teatr Współczesny - polecamy dorosłym i młodzieży od 16 r.ż. - cena biletu 48 zł NORMALNY (płatne PILNIE do 3 lutego). (zarezerwowałam 20 biletów)

17 LUTEGO - PIĄTEK, godz. 19:00 -> "BÓG MORDU" - Teatr Ateneum - (Inscenizacja sztuki Yasminy Rezy - ta sama sztuka jest kanwą obecnie granego w kinach filmu Polańskiego pt. "Rzeź"). Spektakl dla widzów powyżej 16 r.ż. - cena biletu 50 zł (ZGŁOSZENIA PILNE!!) Mam rezerwację na 10 biletów.

19 LUTEGO - niedziela , godz. 19:30 - "EDUKACJA RITY" Teatr 6.Piętro - Spektakl raczej dla dorosłych i starszej młodzieży Rezerwację mam na 50 biletów, ale znaczna większość już zajęta. Zostało mi kilka po 80 zł) - muszę je wykupić do 1 lutego - więc proszę o pilne wpłaty na początku tygodnia.

22 LUTEGO, środa, godz. 19:00 "BALLADYNA" wg Słowackiego w Teatrze Narodowym - na spektakl wybierają się nasi gimnazjaliści, ale mam jeszcze kilka miejsc. Cena: 50 zł - Wielkie widowisko, doskonała rola tytułowa w wykonaniu ukraińskiej aktorki - WIKTORII GORODECKIEJ (ale także w obsadzie: Ścibakówna, Radziwiłłowicz, Hycnar), płatne do 9 lutego.)

29 LUTEGO, godz. 19:00 - "PORUCZNIK Z INISHMORE" Teatr Współczesny - spektakl od 18 lat. TYLKO DLA DOROSŁYCH. W roli głównej: Damian Damięcki (nagrodzony), Borys Szyc, Agnieszka Suchora... i inni).
Czarna komedia o terroryście. Mam rezerwację na 18 biletów po 48 zł, płatne do 3 lutego. PILNIE SIĘ ZGŁASZAJCIE!

3 MARCA, godz. 19:00 - "ŚWIĘTO WIOSNY" Teatr Wielki - wspaniałe widowisko baletowe do muzyki Igora Strawińskiego, W grudniu wykupiłam ponad 50 biletów i nie mam już wolnych. Można próbować zakupić je przez stronę internetową teatru, ale pewnie niewiele już zostało :) Na ten spektakl już nie przyjmuję zamówień.

PLANY NA MARZEC:

NOSFERATU wg Brama Stokera - Teatr Narodowy / Teatr Rozmaitości
ALLADYN (musical DISNEYOWSKI ) w Teatrze ROMA
SEN NOCY LETNIEJ wg Szekspira - Teatr Ateneum - Nowość!
I NIE BYŁO JUŻ NIKOGO wg Agathy Christie - Teatr Dramatyczny
WYZWOLENIE wg Wyspianskiego - Teatr Na Woli
TYMOTEUSZ WŚRÓD PTAKÓW - Teatr Baj
POŻARCIE KRÓLEWNY BLUETKI - Teatr Syrena
BIBLIA W SKRÓCONEJ WERSJI - Teatr Scena Współczesna

i in.
Na razie przyjmuję zamówienia tylko na luty i badam rynek.
Jeśli chodzi o pozostałe propozycje. Można zgłaszać swoje zainteresowanie, żebym wiedziała ile ewentualnie biletów rezerwować w przyszłości. Piszcie, zamawiajcie i wpisujcie się na listę KLUBU.
Zapraszamy!
Pozdrawiam i czekam na odzew :)

Joanna Jedlińska