I Rodzinny Rajd Rowerowy

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi oraz nauczycieli na Pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy.
W tym roku odbędzie się on na terenie Lasu Kabackiego, dnia 17 września 2011 r. (sobota) godz.10:00 (zbiórka przy budce parkingu w Powsinie).

Trasa:
Cała trasa o długości 9km jest poprowadzona drogami gruntowymi i dostosowana do możliwości i tempa naszych najmłodszych rowerzystów. Po wspólnej wycieczce zapraszamy na ognisko z kiełbaskami oraz na gry, zabawy i konkursy z nagrodami.

Zapisy i wpłaty:
Ze względów organizacyjnych zapisanie rodziny w sekretariacie szkoły wraz z wpłatą 10 zł od osoby (płatne tylko za 3 pierwsze osoby, każdy następny członek rodzinny oraz dzieci w wieku przedszkolnym – gratis) musi nastąpić najpóźniej do 14 września 2011 r.

Kontakt:
Filip Trząski – 606-979-313

Informacje dodatkowe i mapka: 20110910 mapka

• kaski rowerowe – dla dzieci są obowiązkowe
  • koniec imprezy ok. godz. 14:00
  • chęć jechania z przyczepką rowerową proszę zgłaszać w trakcie zapisów
  • trasa nie nadaje się na rowerki czterokołowe
  • impreza odbędzie się bez wzglądu na pogodę.