2016 10 02 biegi 00802.10.2016 r. w ostatnich chwilach pięknej słonecznej pogody odbyły się V Rodzinne Zawody Biegowe. 2016 10 02 biegi 031

Trasa biegów, dobrze wszystkim znana z poprzednich edycji, wytyczona była ścieżkami Lasu Kabackiego. Biegi odbyły się w pięciu kategoriach: dzieci kl. 1-2, dzieci kl. 3-4, dzieci kl. 5-6, kobiety i mężczyźni.

Po wszystkich biegach odbyły się ceremonie dekoracji wraz z nagrodzeniem najlepszych rodzin.

W tym roku pierwsze miejsce zajęła rodzina państwa Rudnik, na drugim miejscu ex aequo znaleźli się p.Sikorscy i p.Kaliciuk, III miejsce wywalczyli p.Mrozowscy.

W organizacji biegu pomagali nam nasi niezastąpieni gimnazjaliści (Maks, Tosia, Weronika, Marcysia), bieg zabezpieczał jak co roku w pełni wyposażony ratownik medyczny a gościem specjalnym tegorocznej edycji była Patrycja Zabiegła, nasza absolwentka, pierwsza i wielokrotna medalistka szkolnych zawodów dzielnicowych.

Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Zając za doskonałe prowadzenie biura zawodów.

Dziękujemy że byliście z nami!!

Do zobaczenia za rok!

źródło