MOJE MIASTO WARSZAWA INFORMUJE:

Tysiące książek z różnych gatunków. W Nic Podobnego 18 i 19 kwietnia odbędzie się II Warszawska Wymiana Książek.

Nie lada gratka dla entuzjastów czytania. - W sobotę i niedzielę (18 i 19 kwietnia), w Warszawie na Siennej 87 - wymień się książkami, odśwież swoją domową biblioteczkę i zaczytaj się na nowo - stwierdzają organizatorzy wydarzenia Warszawska Wymiana Książek. To będzie już druga edycja bookcrossingowej imprezy w tym miejscu. Pierwsza cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Organizatorzy w następujący sposób opisują ideę imprezy:- Przynieś swoje książki, z którymi chcesz się rozstać i w zamian wybierz sobie tyle samo książek przyniesionych przez innych.
- Uwaga, w wymianie mogą brać udział tylko książki „w jednym kawałku” nie przyjmujemy książek rozsypujących się, rozklejonych, wybrakowanych. Książki nie mogą być bardzo zniszczone. Nie przyjmujemy też bezpłatnych informatorów, podręczników do szkół podstawowych i średnich, ani tytułów nieaktualnych (np. „Windows 95 dla opornych”) czy PRL-owskich encyklopedii.
Selekcja książek na bramce!
-Wymiana 1:1 czyli ile książek przyniesiesz tyle możesz wybrać w zamian.

Co ważne, wstęp na imprezę jest płatny. Organizatorzy nie przedstawiają jednak konkretnej kwoty, która obowiązuje uczestników. - Każdy płaci tyle ile uzna za stosowne - stwierdzają.

Warszawska Wymiana Książek trwa 2 dni:
- w sobotę 4 godziny (od 12 do 16)
- w niedzielę 4 godziny (od 12 do 16).