MUR ksiazka Rafala WitkaChciałabym podzielić się wiadomością o niedawno wydanej książce dla młodszych dzieci, które dopiero zaczynają czytać. Jest to książka z serii "Czytam sobie" wydawnictwa Egmont pt. „Mur" - o historii powojennego Berlina, autorstwa Rafała Witka, z moimi ilustracjami :)

Temat jest bardzo aktualny - opowiada o historii powstania i zburzenia berlińskiego muru, wpisuje się w obchodzoną na początku listopada 25 rocznicę zburzenia muru.  Poniżej zamieszczam okładkę i kilka zdań od Wydawcy.
Serdecznie pozdrawiam,
Dorota Łoskot- Cichocka
 
Jest rok 1989. Lili mieszka z rodzicami w Berlinie Zachodnim. Nie może zrozumieć, dlaczego miasto jest podzielone. Tata zaczyna opowiadać historię… Składam zdania, drugi poziom serii „Czytam sobie”, to dobry pomysł na kontynuację nauki czytania. Świetne, zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są dłuższymi zdaniami oraz zawierają elementy dialogu. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron ramki służą do ćwiczenia sylabowania. Wysokiej klasy kolorowe i zabawne ilustracje są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2021/2022

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej