2014 06 06 dzien patrona goscie 004W tym roku Dzień Patrona w klasach 4-6 miał nietypowy przebieg. 2014 06 06 dzien patrona goscie 003

Uświadomiliśmy sobie, że nasza szkoła ma już prawie ćwierć wieku. Do każdej klasy przyszedł zaproszony absolwent, czasami nawet dwóch. Panie: prawnik, żeglarka, studentka skandynawistyki, magister iberystyki, stypendystka Rotary Youth Exchange i panowie: ornitolog, inżynier, nauczyciel oraz znawca bezpieczeństwa narodowego opowiadali nam o swoich latach młodości spędzonych w naszej szkole i gimnazjum.

Po spotkaniu w każdej klasie powstała gazetka opowiadająca historię danej osoby.

 

Zdjęcia zostały wykonane przez uczniów – fotografów: poniżej galeria.

 

 

biedronka logo

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej