2013 10 10 laweczka ks Jana 006W dniu 10 października na skwerze przy kościele wizytek została odsłonięta ławeczka księdza Jana Twardowskiego. Na uroczystości byli przedstawiciele naszych szkół - ośmioro pierwszoklasistów i przedstawiciele samorządu szkolnego gimnazjum. Uroczystość zgromadziła wielu gości: najliczniej byli reprezentowani uczniowie ze szkół noszących imię księdza Jana - przyjechali z całej Polski. Uroczystość otworzył wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz, Księdza Twardowskiego wspominał ksiądz prałat Aleksander
 Seniuk, tutejszy proboszcz i kustosz pamięci o Księdzu-poecie. Zgromadzonych powitał kardynał Kazimierz Nycz.

Naszym uczniom przypadł w udziale wielki zaszczyt - byli pierwszymi, którzy zasiedli na ławeczce, obok Księdza Kardynała i Wiceprezydenta Warszawy. Zupełnie nie speszeni tak znakomitym towarzystwem pierwszoklasiści wdzięcznie pozowali do zdjęć...

B.Mortas, M.Leociak

 

Relacja w warszawskim Gościu Niedzielnym, gdzie rownież możemy zobaczyć naszych uczniów.

 

biedronka logo

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej