Zwycięzcy, laureaci 2017/2018

NASZE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

  

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Aleksandra Petryszyn, II M – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Hanna Michalczyk, III MA – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Marcel Woźniak, III MA – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Zofia Grządkowska, III MK – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Iga Rudnik, III MK – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Jan Marchel, IV T – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Łucja Żaryn, IV M – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Maria Konopka, VI B – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Zofia Nowak, VI B – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY OMNIBUS

 

Aleksandra Petryszyn, II M – kategoria dyplomu: Laureatka
Jan Latała, II M – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Stanisław Dembiński, II M – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Gabriela Pałosz, II T – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Hanna Michalczyk, III MA – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Marcel Woźniak, III MA – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Franciszek Wróblewski, III MA – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Zofia Grządkowska, III MK – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Szymon Wielgosz, III MK – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Barbara Kiciak, IV M – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Urszula Lipińska, IV M – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Łucja Żaryn, IV M – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Łucja Kamińska, IV T – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Ada Naklicka, V M – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Zuzanna Trojanowska, V M – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Ignacy Wróblewski, V T – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Pola Hojka, VI B – kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Aniela Hołody, VI B – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Maria Konopka, VI B – kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik


41. KONKURS RECYTATORSKI WARSZAWSKA SYRENKA
Ewa Salak, III MK – Nagroda Trzeciego Stopnia
Mikołaj Mikołajczyk, V T – Nagroda Pierwszego Stopnia
Pola Hojka, VI B – Nagroda Drugiego Stopnia

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
Hanna Michalczyk, III MA – Pierwsze Miejsce (do spr. u Justyny)
Ewa Salak, III MK – Pierwsze Miejsce (do spr. u Justyny)
Mikołaj Mikołajczyk, V T – Grand Prix
Pola Hojka, VI B – Pierwsze Miejsce


MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR
w Międzynarodowym Konkurs Kangur Matematyczny 2018 wyróżnienia otrzymali

Witold Młodożeniec
Zuzanna Michałowska
Marcel Woźniak
Krzysztof Łodko
Łucja Kamińska
Zofia Nowak
Zofia Świeżak
Jan Schwendimann
Zofia Skraba

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY ALFIK 2017

Marcel Woźniak, III MA - kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Łucja Kamińska, IV T - kategoria dyplomu: Dobry Wynik
Maria Kowalska, V M - kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Jan Schwendimann, VI B - kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Zofia Nowak, VI B - kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik
Zofia Świeżak, VI B - kategoria dyplomu: Bardzo Dobry Wynik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY MAT 2018
Jan Schwendimann - kat. dyplomu: bardzo dobry wynik
Zofia Nowak - kat. dyplomu: bardzo dobry wynik


KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W konkursie Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier 2017
Wyróżnienia otrzymali:
Z MOKOTOWA:
1. Marek Coddington - "W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier 2017 wyróżnienie - 4 m. w województwie i 12 w kraju"
2. Lena Jednacz - "W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier 2017
wyróżnienie - 30. m. w województwie i 63. m. w kraju"
3. Maria Kędzior - "W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier 2017
Wyróżnienie 33. m. w województwie i 75 w kraju"

Miedzynarodowy KONKURS THE BIG CHALLENGE
Wyróżnienia - level 1:
1. Marek Coddington - "W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajął 2. miejsce w regionie i 4. miejsce w kraju"
2. Marysia Kędzior - ""W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajęła 30. miejsce regionie"
Wyróżnienia - level 2:
1. Marta Kudła - ""W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajęła 14. miejsce w regionie i 79. w kraju"
2. Hubert Michalczyk - "W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajął 60. miejsce w regionie"
3. Lena Jednacz - "W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajęła 60. miejsce w regionie"
Wyróżnienia - Level 3:
1. Łukasz Staszewski - "W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajął 56. miejsce w regionie"
Wyróżnienie - Level 4:
Anna Kokowska - "W międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2018 zajęła 47. miejsce w regionie"

Międzyszkolny konkurs j. angielskiego Szkół Przymierza Rodzin EASY QUESTIONS 2018 - etap szkolny:
1. Maria Kędzior - "W konkursie języka angielskiego EASY QUESTIONS 2018 zajęła 1. miejsce w szkole"
2. Pola Hojka - "W konkursie języka angielskiego EASY QUESTIONS 2018 zajęła 2. miejsce w szkole"
3. Jagoda Żalińska "W konkursie języka angielskiego EASY QUESTIONS 2018 zajęła 3. miejsce w szkole"
4. Bogna Jedziniak "W konkursie języka angielskiego EASY QUESTIONS 2018 zajęła 4. miejsce w szkole"
5. Hubert Michalczyk "W konkursie języka angielskiego EASY QUESTIONS 2018 zajął 5. miejsce w szkole"

 


KONKURSY HISTORYCZNE
SZYMON KAMLER z klasy 3 gimnazjum został LAUREATEM KONKURSU HISTORYCZNEGO organizowanego przez Kuratorium Oświaty.
FRANEK ŹREBIEC z klasy drugiej uzyskał w tym konkursie tytuł finalisty.

FRANEK ŹREBIEC z klasy II gimnazjum został LAUREATEM ALFIKA HISTORYCZNEGO, zdobył I miejsce w województwie mazowieckim, piętnaste w kraju.
JANEK JEDLIŃSKI z klasy czwartej uzyskał w tym konkursie drugą lokatę (wynik bardzo dobry), był 8. w województwie, a 18. w kraju.
Z klas piątych najlepszy był Gabryś Boniecki, a z szóstych jego brat Alex Boniecki - 7. miejsce w województwie, 17. w kraju.
GRATULACJE!


KONKURS PRZYRODNICZY ŚWIETLIK
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik
klasa 1:
Matylda Coddington
Jędrzej Kamiński
Janina Konopka
Jędrzej Świeżak
klasa 2:
Gabriela Pałosz
klasa 3:
Hanna Michalczyk
Iga Rudnik
klasy 4:
Jan Barchoń
Piotr Grunwald
Maria Krauze
klasy 5:
Dominik Czechowski
Zuzanna Trojanowska
Ignacy Wróblewski
klasy 6:
Zuzanna Jończyk
Jagoda Żalińska

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik:
Ignacy Grunwald klasa 5 T

 


KONKURS RECYTATORSKI KLAS 1-3
Klasy 1
1.miejsce Jędrek Kamiński
2. miejsce Marysia Skraba
3. miejsce Julka Hryniecka, Staś Mazurkiewicz
Wyróżnienie Ewa Kwiecińska

Klasy 2
1.miejsce Wojtek Jaroszewicz
2. miejsce Janek Latała, Zuzia Michałowska,
3. miejsce Lila Żalińska
Wyróżnienie Jan Czuchaj, Staś Czuchaj - wyróżnienie za rekwizyty, urozmaicające prezentację wierszy

Klasy 3
1.miejsce Hania Michalczyk, Ewa Salak
2.miejsce Szymon Wielgosz,
3.miejsce Franek Wróblewski
Wyróżnienie Józia Mrozowska, Stefa Wierzbicka, Helena Kudła, Ida Żemantowska