NASZE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

   

Przedmiotowy konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLogia 13 Grafika żółwia

 

 valessiobrito-Green-sea-turtleLaureatka konkursu:

 

 Dominika Ignatowicz, kl 6m

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 


Konkur historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - od Cedyni 972 do Orszy 1514"

 

logo konkursuLaureaci konkursu:

 

Szymon Kamler, kl 6t

Szymon Oniszczuk, kl 6t

 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 


Międzyszkolny konkurs języka angielskiego Szkół Przymierza Rodzin
"Easy Questions 2015"

 

1. miejsce

Liv Lindgren - Ornass (kl. 6m)

2. miejsce

Ariana Kamecka - Jurek (kl. 6m)

Finalistki:

Nina Papierska (kl. 5t)

Anna Kokowksa (kl. 5t)

Hanna Kędzior (kl. 6t)

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 


 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” dla Szkół Podstawowych

 

klasa 1

nagroda:

Jan Barchoń

wyróżnienia:

Piotr Grunwald
Józio Jakubczyk
Jaś Mycielski
Helenka Owsińska

 

klasa 2:

nagroda główna:

Marysia Kowalska (100%)!!!

nagroda:

Ignacy Grunwald

wyróżnienia:

Michał Gradoń
Nina Łach
Zuza Trojanowska

 

klasa 3:

wyróżnienia:

Zosia Jakubczyk
Zuzia Jończyk
Jan Schwendimann
Zosia Skraba

Gratulujemy!

  


 

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "Omnibus"

wyróżnione zostały następujące osoby:

OmnibusHumanist1. Daniela Marcinkowska - kl.6M
2. Marta Rybarczyk - kl.6M
3. Maciej Urlich - kl.6M
4. Anna Kokowska - kl.5T
5. Melania Woźniak - kl.5T
6. Ida Skolimowska - kl.5T
7. Ola Marcinkowska - kl.4M

Serdecznie gratulujemy!

 


 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"  logo kangourou

wyróżnione osoby:



klasy 2.:

Matylda Zając

klasy 3.:
Jan Schwendimann
Zofia Nowak
Hubert Michalczyk
Tymoteusz Skolimowski
Piotr Twaróg
Zofia Świeżak
Zofia Skraba

klasy 4.:
Michał Rybarczyk

klasy 6.:
Marta Rybarczyk
Maciej Urlich

Gratulujemy świetnym matematykom!

 

 


  


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Mat"


MAT Logoosoby wyróżnione:

Zuzanna Trojanowska, kl. 2M
Jan Schwendimann, kl. 3OM
Michał Rybarczyk, kl. 4T
Anna Kokowska, kl. 5T

Gratulujemy świetnym matematykom


  

Szkolny Wiosenny Konkursy Recytatorski "Pokłóciły się poetki..."

  

Grand Prix klasy młodsze– Jaś Rzewuski

Grand Prix klasy starsze: Marianna Nierada, Wisława Szymborska "Kot w pustym mieszkaniu"

klasy 1

 

Wyróżnienia

Jaś Odoliński

Antek Dembiński

Krzyś Łodko

Mania Krauze Tygryski

Helenka Owsińska

Klara Szewczyk

Mila Paczyńska

 

klasy 2

 

I miejsce

Teodor Kaliciuk

 

II miejsce

Kornelia Towarek

 

 III miejsce

Weronika Fałkowska

Jagoda Fijałkowska

 

klasy 3

 

I miejsce

Lena Jednacz

Piotr Twaróg

 

II miejsce

Hubert Michalczyk

Zuzia Jończyk

 

 III miejsce

Tymek Skolimowski

Zosia Skraba

 

 Wyróżnienia

Staś Kołodziej

Jagoda Żalińska

 

klasy 4


1. Zuzia Nierada, Hanna Niewiadomska "Ploteczki"
2. Joanna Oknińska, Danuta Wawiłow "Szybko"
3. Łukasz Staszków,     "Guzik z pętelką"
    Józef Stypuła "Kołysanka"

wyróżnienie: Róża Leszczyńska za oryginalne wykorzystanie rekwizytu

 

klasy 5


1. Ida Skolimowska, Wisława Szymborska "Atlantyda"
2. Weronika Ziarkowska, Dorota Gellner  "Bosa osa"
3. Jan Novak-Zemplinski, Barbara Gruszka-Zych "Anioł nad łóżkiem"
    Zofia Litwin, "Wanda Chotomska "Sześć kucharek"

klasy 6


1. Ariana Kamecka-Jurek, Agnieszka Osiecka "Dancing w Jastarni"
2. Maksymilian Klamka, Wanda Chotomska "Staszek"
    Liv Lindgren-Ornass, Wisława Szymborska "Mała dziewczynka ściąga    obrus", Kazimiera Iłłakiewiczówna "Powrót"
3. Maciej Urlich, Małgorzata Strzałkowska "Straszydło"

 


 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik Matematyczny" 

osoby wyróżnione:

AlfikMatematyczny logoIgnacy Grunwald, kl. 2T
Zofia Nowak, kl. 3OM
Aleksandra Marcinkowska, kl. 4M
Szymon Kamler, kl. 6T
Szymon Oniszczuk, kl. 6T

Gratulujemy świetnym matematykom!


Mokotowski Konkurs Poezji Europejskiej

Język niemiecki

I miejsce klas czwartych - Łukasz Staszków
II miejsce klas piątych - Ania Kokowska i Ida Skolimowska