NASZE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English ACE 2012

Wyróżnienia

KLASY CZWARTE:

HANNA WALCZAK – 5. miejsce w województwie. / 30. w kraju

GABRIELA KINGSTON – 8. w woj. / 41. w kraju

ZOSIA ŻBIKOWSKA – 39. w woj. / 161. w kraju

JULIETTE SOLSKA – 68. w woj. / 265. miejsce w kraju

KLASY PIĄTE:

JÓZEF SZAFRAŃSKI – 4. w woj. / 17. w kraju

JANEK GRADOŃ – 16. w woj. / 45. w kraju

KLASY SZÓSTE

JEREMI DEMIAŃCZUK – 23. w woj./ 106. w kraju

ALINA OSIŃSKA – 35. w woj./ 147. w kraju

EDGAR COBAS – 69. w woj./ 269. w kraju

JULIA LISAWA – 76. w woj./ 316. w kraju

STAŚ BORAWSKI – 80. w woj./ 332. w kraju

Ogólnopolski Konkursu Języka Niemieckiego „Olimpus” dla Gimnazjum i Szkoły  Podstawowej

KLASY CZWARTE:

Stanisław Naklicki 38 Miejsce w kraju na 537 uczestników

Gabriela Kingston 30 Miejsce w kraju na 537 uczestników

KLASY PIĄTE:

Emilia Makarenko 27 Miejsce w kraju na 699 uczestników

Józef Szafrański 29 Miejsce w kraju na 699 uczestników

Bogdan Białek 33 Miejsce w kraju na 699 uczestników

Zygmunt Stiasny 35 Miejsce w kraju na 699 uczestników

Witold Kraszewski 38 Miejsce w kraju na 699 uczestników

Patrycja Zabiegła 39 Miejsce w kraju na 699 uczestników

KLASY SZÓSTE:

Jeremi Demiańczuk 32 Miejsce w kraju na 574 uczestników

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Szkół Podstawowych Przymierza Rodzin

Stefan Rek 9. miejsce

Alina Osińska 12. miejsce,

Gabriela Kingston 14. miejsce,

Józef Szafrański 15. miejsce,

Jan Gradoń 16. miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienia - Weronika Zając, Szymon Oniszczuk, Maciej Urlich, Ariana Jurek, Krzysztof Niemiec, Zosia Sokołowska, Adrian Tur, Stanisław Solski, Marta Świeżak, Mela Woźniak, Primosz Chenczke, Anna Kokowska

Nagroda główna: Krzysztof Szuba

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "Omnibus"

Laureat Józef Szafrański - 2 miejsce w województwie, 7 w kraju

Bardzo dobry wynik: Mateusz Sypniewski, Gabriela Kingston, Hanna Walczak, Antoni Klamka, Stanisław Naklicki, Antonina Milewska

Dobry wynik: Emilka Pest, Emilka Hołody, Jagoda Gołębiowska, Aleksandra Papierska Witold Kraszewski

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 

Marta Świeżak, Krzysztof Szuba, Ariana Jurek, Ignacy Stachura, Józef Szafrański, Maria Wierzbowska

Szkolny wiosenny konkurs recytatorski klas 1-3

zwycięzcy – Ari Kamecka-Jurek, Nina Papierska, Nela Łysakowska i Julian Kasprzyk 

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „Alfik 2011”

Laureaci:

Józef Szafrański: 1 miejsce w województwie, 2 miejsce w kraju.

Hanna Walczak: 3 miejsce w województwie, 13 miejsce w kraju.

Stanisław Naklicki: 3 miejsce w województwie, 13 miejsce w kraju.

Bardzo dobry wynik: Gabriela Kingston, Antoni Klamka, Maria Wierzbowska, Antonina Milewska.

Dobry wynik: Alina Osińska, Patrycja Zabiegła.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2012

Laureat Józef Szafrański z klasy 5T zajął I miejsce w kraju. Jego praca była bezbłędna - uzyskał 100% punktów.

Wyróżnienia: Mateusz Sypniewski, Michał Janik, Staszek Naklicki, Marysia Wierzbowska, Alina Osińska i Jeremi Demiańczuk.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2011”.

Wyróżnienia: Szymon Oniszczuk, Szymon Kamler, Staszek Naklicki, Mateusz Sypniewski, Ignacy Stachura, Józef Szafrański, Olaf Dąbrowski, Marysia Wierzbowska, Jeremi Demiańczuk

Szkolny Konkurs Przyrodniczy "Znam polskie parki narodowe".

Zwycięzca: Hania Walczak