Zwycięzcy, laureaci 2015/2016

NASZE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

   

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka polskiego

 

Laureatka konkursu:

Milena Sikorska klasa 6m

 

Finalistka konkursu:

Ida Skolimowska klasa 6t

 

Serdeczne gratulacje!

 


 

Ogólnopolski Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY 2015

AlfikMatematyczny logo

Wyróżnienia otrzymali:

z klas młodszych:

  • Łucja Kamińska
  • Krzysztof Łodko
  • Emila Paczyńska
  • Piotr Grunwald


z klas starszych:

  • Zosia Skraba
  • Jan Schwendimann
  • Ola Marcinkowska
  • Michał Rybarczyk
  • Marta Świeżak
  • Ania Kokowska


Gratulujemy świetnym matematykom!

 


Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego klas 1-3

ZWIERZĘ SŁUCHA ZWIERZEŃ


Klasy pierwsze
1 miejsce Hania Michalczyk
2 miejsce Szymon Wielgosz
3 miejsce Karolina Adamczyk

Klasy drugie
1 miejsce Pola Gołębiewska
2 miejsce Jan Mycielski
3 miejsce Piotr Grunwald

Klasy trzecie
1 miejsce Mikołaj Mikołajczyk
2 miejsce Marysia Zienkiewicz
3 miejsce Marek Coddington i Gabryś Boniecki

Wyróżnienia:
Nela Cichocka, Kaja Marcinkowska, Jaś Odoliński i Krzyś Rybarczyk

Gratulujemy!

 


 

 Wyniki szkolnego Wiosennego Konkursu Recytatorskiego klas 4-6

 

kategoria: klasy VI

I miejsce ex aequo: Anna Kokowska i Weronika Ziarkowska
II miejsce ex aequo: Zofia Litwin i Zofia Dobrowolska
III miejsce: Marcelina Kaliciuk

Nagroda Specjalna od Pani Dyrektor dla Stanisława Solskiego za przywołanie wspomnień sprzed lat
Wyróżnienie dla Aleksandra Slezkina
 

kategoria: klasy VI miejsce: Nela Łysakowska
II miejsce ex aequo: Róża Leszczyńska i Mateusz Reszka
III miejsce ex aequo : Anna Niewiarowska i Miłosz Madej

 

kategoria: klasy IV
I miejsce: Antonia Gorska
II miejsce: Alexander Boniecki
III miejsce ex aequo : Natalia Kokowska i Hubert Michalczyk

 

 


 

 

W dzielnicowym etapie XXXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka" otrzymali wyróżnienia:

 

Weronika Ziarkowska 6t

Mikołaj Mikołajczyk 3t

 


 

 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu
KANGUR MATEMATYCZNY

Wyróżnienia otrzymują:

Helena Komorowska
Jan Barchoń
Łucja Kamińska

Maria Kowalska
Zuzanna Trojanowska

Zofia Świeżak 4b
Jan Schwendimann 4b
Zofia Skraba 4a

Michał Rybarczyk 5t
Joanna Białynicka Birula 5m

Serdecznie gratulujemy

 



 

Wyniki konkursu przyrodniczego Świetlik

Nagrodzeni to:

Hania Michalczyk
Franek Wróblewski
Ignacy Grunwald
Anna Kokowska

Wyróżnienia otrzymują:

Karolina Adamczyk
Zosia Grządkowska
Staś Kotomski
Staś Makowski
Staś Nowak
Iga Rudnik
Antek Dembiński
Piotr Grunwald
Józek Jakubczyk
Helena Komorowska
Marysia Krauze
Elżbieta Szymborska
Marek Coddington
Michał Gradoń
Marysia Kowalska
Dominik Lipiński
Zuzia Trojanowska
Zuzia Jończyk
Maria Konopka
Theo Muller
Jan Schwendiman
Krzysztof Szuba


Gratulujemy!


 

 

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu matematycznego MAT

Jan Barchoń - bardzo dobry wynik
Zofia Nowak - bardzo dobry wynik
Ola Marcinkowska - dobry wynik
Michał Rybarczyk - dobry wynik
Marta Świeżak - dobry wynik

 


 

NASZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

   

 

Na Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych 2016 reprezentacja naszej szkoły zdobyła 2. miejsce

 

Medale:

  • Matylda Zając, złoty medal łyżwy, złoty medal biegówki
  • Adam Polanowski, złoty medal łyżwy, złoty medal biegówki
  • Ola Marcinkowska, złoty medal łyżwy, srebrny medal biegówki
  • Hania Polanowska, złoty medal biegówki, srebrny medal łyżwy
  • Michał Rybarczyk, złoty medal łyżwy
  • Jagoda Fijałkowska, srebrny medal łyżwy
  • Ignacy Sikorski, srebrny medal łyżwy
  • Alicja Łodko, brązowy medal narty
  • Teodor Kaliciuk brązowy medal łyżwy

 



 

Łyżwiarksie czwartki 2015/2016

Nasza szkoła zdobyła po raz kolejny z rzędu 1. miejsce.