Nagroda dla pana Marcina Kubika

Z wielką dumą i radością informujemy, że nasz nauczyciel, pan Marcin Kubik, został wyróżniony jako jeden z pięciu nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych na Mokotowie za szczególne osiągnięcia sportowe w pracy z mlodzieżą i otrzymał brązową odznakę.

Gratulujemy!

Mistrzostwa Polski 2013 w tenisie stołowym w grze podwójnej w kategorii Młodzik

Z wielką dumą informujemy, że nasz uczeń, Maciek Kubik, który trenuje pod okiem swojego taty a naszego nauczyciela, Marcina Kubika, wraz z partnerem Samuelem Kulczyckim, został mistrzem Polski w grze podwójnej w kategorii Młodzik.

Brawo!

w tenisie stołowym okazała się najlepszą szkołą ze wszystkich szkół
z całego Mazowsza. Wynik ten jest jeszcze większy jeśli weźmiemy
pod uwagę fakt, że na Mazowszu swoją działalność prowadzą czołowe kluby tenisa stołowego w Polsce.

Sukces naszych podopiecznych jest najwyższym osiągnięciem
w sportowej historii naszej szkoły w zawodach międzyszkolnych.
Chłopcy zwyciężając w XV Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wywalczyli awans na przyszłoroczne Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. 1.SP 2 Warszawa (Maciej Kubik, Józef Rączka, Jeremi Dziedziejko, opiekun p. Marcin Kubik)
  1. 2.SP Grala Dąbrowizna (Mateusz Sopiński, Maciej Adamiak, , Kamil Wisiński opiekun p. Zbigniew Prokurat )
  2. 3.SP Budki Piaseckie (Błażej Skrzypkowski, Michał Kowalczyk, opiekun p. Radosław Jurzyk)

Gratulujemy zawodnikom i ich trenerowi!

Biegi przełajowe - Bezpieczne wakacje 2013

We czwartek 6 czerwca nasza szkoła wzięła udział w zawodach "Bezpieczne wakacje 2013 - Biegi Przełajowe", w każdej kategorii startowało ok. 50 zawodników.
Zdobyliśmy 4 medale (2 x złoto, 2 x srebro), 8 osób znalazło się w najlepszych szóstkach.

Daniela Marcinkowska (złoto)
Jasmina Mmereole (złoto)
Kajtek Zieliński (srebro)
Patrycja Zabiegła (srebro)

Reprezentacja dziewczyn w piłce nożnej zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Mokotowa organizowanych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Nasze dziewczyny, wśród których była nawet jedna drugoklasistka a sporą część stanowiły też czwartoklasistki, walczyły jak równy z równym ze starszymi koleżankami i osiągnęły wynik, który jest największym sukcesem w tych zawodach w historii naszej szkoły (zarówno w rozgrywkach dziewcząt jak i chłopców).