PLUSK! Basen dodatkowy

2014 06 04 dodatkowe plywanie 023  2014 06 04 dodatkowe plywanie 021  2014 06 04 dodatkowe plywanie 007

Pani Justyna Dzięcioł przesłała nam zdjęcia ze swoich zajęć na basenie - zachęcamy do obejrzenia galerii!

 

Czytaj więcej...

III miejsce na Mokotowie naszych piłkarek!

2014 04 16 mistrz mok pilk nozn 0316.04.2014 r. reprezentacja naszej szkoły 2014 04 16 mistrz mok pilk nozn 09

zajęła III miejsce

w Mistrzostwa Mokotowa w Piłce Nożnej Dziewcząt!

Naszą szkołę reptezentowały:

Ola Reiff, Daniela Marcinkowska, Ola Marcinkowska, Marta Rybarczyk, Ula Hajdukiewicz, Lena Kacorzyk, Dominika Ignatowicz, Ania Wesołowska, Danusia Kozubska, Tosia Milewska.


Serdecznie gratulujemy!

 

Czytaj więcej...

Korektywa na basenie

2013 2014 korektywa w wodzie 002

Pani Justyna Dzięcioł prowadzi w naszej szkole zajęcia "Korektywa i profilaktyka wad postawy w wodzie" dla dzieci z klas 1-3. 

Poniżej mała galeria z tych zajęć, zaś o pani Justynie można poczytać na stronie naszego gimnazjum w zakładce "Kadra".

 

Czytaj więcej...

Szymon z brązowym medalem!

2014 04 04 zawody plywackie 042014 04 04 zawody plywackie 07Mistrzostwa Mokotowa w pływaniu

W piątek 4 kwietnia 2014 r. 16 osobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu w ramach eliminacji do WOM. Zawody odbyły się na basenie przy ul. Barcelońskiej.

III miejsce (brązowy medal) zdobył SZYMON MARCHEL, pokonując 50m kraulem w czasie 35,44s

Bardzo dobry wynik uzyskała również drużyna chłopców, która po zsumowaniu czasów wszystkich zawodników oraz czasu ze sztafety uplasowała się na wysokim V miejscu.

 

Reprezentowali naszą szkołę:2014 04 04 zawody plywackie 02

Dziewczęta: Basia Ziobrzyńska, Hania Urlich, Zosia Palczewska, Basia Dąbrowska, Jenny Donelly, Lena Kacorzyk, Marysia Boguta, Ania Wesołowska

Chłopcy: Adam Polanowski, Ziemek Zieliński, Franek Marchel, Bernard Mmereole, Maciek Urlich, Kajtek Zieliński, Maks Hojka, Szymon Marchel

 

Podziękowania:

Szczególne podziękowania składamy Jenny, Marysi, Ani oraz Maksowi, którzy, poinformowani w ostatniej chwili, zgodzili się zastąpić nieobecnych kolegów i koleżanki. Swoim zaangażowaniem, odwagą i odpowiedzialną postawą godną naśladowania, uratowali nasze drużyny przed dyskwalifikacją.

Nie oceniali swoich szans na wygraną, nie zastanawiali się, czy mają ochotę na start w zawodach, wzięli udział, bo potrzebowała ich drużyna, bo potrzebowali ich nauczyciele, bo potrzebowała ich szkoła. Dziękujemy!

Serdecznie gratulujemy!!

 

Czytaj więcej...

Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym - Gniew 2014

2014 03 27 mirtrz Pol zakow 003Podwójne Mistrzostwo Polski Macieja Kubika2014 03 27 mirtrz Pol zakow 007

13. miejsce Roberta Czerneckiego

 

Elżbieta Kwiatkowska (MKS Rokita Brzeg Dolny) i Maciej Kubik (SCKiS Hals Warszawa) byli najwyżej sklasyfikowanymi zawodnikami przed Indywidualnymi Mistrzostwami Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Rywalizacja o tytuły mistrzowskie toczyła się od piątku do niedzieli 21- 23 marca br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie.

 

Zmagania sportowe rozpoczęły piątkowe eliminacje prowadzone z podziałem na grupy.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Warszawy w Sportach Zimowych

25 marca 2014 r. na Torwarze odbyły się Mistrzostwa Warszawy w Sportach Zimowych.
Startowało 15 szkół, a nasza reprezentacja  w składzie:

Ola Reiff, Ola Marcinkowska, Daniela Marcinkowska, Marta Rybarczyk i Hania Polanowska

zajęła wysokie 5. miejsce!

                         IMAG0483     IMAG0490

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Zespół nauczycieli WF


Czytaj więcej...