KoledowanieBóg się rodzi, moc truchleje, 
Pan niebiosów obna
żony! 

Co roku zapraszamy naszych uczniów wraz z Rodzicami na wspólne kolędowanie. Spotykamy się najczęściej w dolnym kościele u ojców jezuitów na Rakowieckiej, gdzie przez godzinę lub trochę dlużej wspólnie śpiewamy kolędy. Ostatnio powstała nowa formuła kolędowania - śpiew prowadzą chętni, którzy przygotowują wybraną przez siebie kolędę i prezentują ją wszystkim zgromadzonym. Mogliśmy podziwiać już występy szkolnej scholi, rodzinnych zespołów, grup znajomych, duetów, tercetów i oczywiście solistów. Słyszeliśmy gitary, bębny, skrzypce, flety... To naprawdę niezapomniane wrażenia. 
Koledowanie aniol

Kiedy kolędowanie odbywa sie przed Bożym Narodzeniem, po występach przychodzi czas na podzielenie się opłatkiem i składanie życzeń.


 

 

KOLĘDOWANIE 2012

Zapraszamy na tegoroczne KOLĘDOWANIE, które odbędzie się 19 grudnia o 18.00 w kościele ojców jezuitów przy Rakowieckiej.

Chętnych do prowadzenia śpiewania prosimy o zgłaszanie się do p. Krzysztofa Sawickiego. 

Bank zywnosci sos zbiorka swiateczna

 

Jak co roku będzie prowadzona zbiórka na rzecz Banku Żywności SOS - zachęcamy do przynoszenia produktów, które Bank przekaże potrzebującym: kasze, makarony, cukier, olej... 


 

Kolędowanie 2011

Szanowni Państwo!

KOLEDOWANIE 2011

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami na szkolne kolędowanie.
Spotykamy się 21 grudnia 2011 roku o godzinie 18.00 w „dolnym kościele” u o. jezuitów przy ul. Rakowieckiej.
Po powitaniu i informacji o naszej współpracy z Bankiem Żywności, będziemy mogli obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów I klasy gimnazjum z panią Agnieszką Masną.
Po Jasełkach rodzinne kolędowanie poprowadzą pan Piotr Pawiński, pani Agata Mironkin i pan Krzysztof Sawicki. Tym razem większość kolęd zostanie zaprezentowana przez rodziców z dziećmi – oczywiście, jak zawsze, zapraszamy do wspólnego śpiewania! Będziemy też mogli posłuchać hiszpańskich kolęd w wykonaniu naszych uczniów. Potem złożymy sobie świąteczne życzenia i skosztujemy świątecznych łakoci.
Jak co roku będziemy zbierać produkty o przedłużonym terminie ważności dla Banku Żywności. Prosimy o przynoszenie ryżu, kasz, mąki, cukru, oleju, słodyczy itp.

Nauczyciele i dyrekcja
Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin
im. ks. Jana Twardowskiego.

Kolędowanie 2010

Zapraszamy na KOLĘDOWANIE 22 grudnia w dolnym kościele oo. jezuitów o godzinie 18.

Spotkamy się, aby zaśpiewać kolędy i złożyć zyczenia świąteczne.

Zbierane też będą dary na rzecz Banku Żywności SOS.

Do zobaczenia!

jASELKA 2010

Na zdjęciu JASELKA 2010/2011