Rekrutacja do gimnazjum 2010/11

Przypominamy, że egzamin wstępny do naszego gimnazjum odbędzie się 24 kwietnia (sobota) o 10.00 w siedzibie szkoły (ul. Wąwozowa 28).


Prosimy przed egzaminem dostarczyć do szkoły wypełniony formularz zgłoszenia dziecka do klasy I. Można to zrobić także drogą mailową na adres gim2pr@aster.pl


Jastrzębie

Na kółku matematyczno-fizycznym pani Magdy Pelc JASTRZĘBIE można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, zajrzeć głęboko, dotknąć, rozkręcić, popsuć i rozłożyć... Niektórym udalo się nawet przyozdobić metalową folią z kondensatora...

Finał miniLogia 2009/2010

Uczeń naszej szkoły z klasy 6m Krzysztof Filipów przeszedł do ostatniego - III etapu Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA.

Gratulujemy!


 

PRZYRODA W NASZEJ SZKOLE

W ostatnim czasie klasy starsze uczestniczyły w wycieczkach o tematyce przyrodniczo - naukowej. Klasa czwarta odwiedziła Muzeum Geologiczne, w którym brała udział w lekcji "Historia Ziemi w kamieniu pisana", dużą atrakcją tej wycieczki była możliwość ogladania skał i minerałów pod specjalistycznymi mikroskopami. Klasy szóste wybrały się do Muzeum Ewolucji na zajęcia o rozwoju organizmów na lądzie. Bardzo ciekawe okazało się również wyjście klas szóstych i jednej piątej do Instytutu Fizyki Państwowej Akademii Nauk na wykład i lekcję doświadczalną o właściwościach światła.


XV Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych w Witowie 1-6 marca 2010

Nasza reprezentacja wróciła z igrzysk w Witowie!

Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii zdjęć. Witow 2010 007

Uczestnikom i ich trenerom gratulujemy!

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKÓŁ PRZYMIERZA RODZIN

KONKURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2010

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKÓŁ PRZYMIERZA RODZIN - to konkurs trzyetapowy organizowany przez p. Ewę Dzierżawską i p. Michała Krusia - nauczycieli Szkoły Przymierza Rodzin z ul. Grzegorzewskiej.
5 marca odbył się pierwszy etap tego konkursu w naszej szkole. Było to 60 zadań sprawdzających znajomość gramatyki, pisowni i słownictwa. W naszej szkole wzięło w nim udział 60 uczniów klas starszych.

Czytaj więcej...