Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Szanowni Państwo!

Zakończenie roku szkolnego rozpocznie się Mszą Św. 25 czerwca o g. 10.00. "Taca" będzie przeznaczona na rzecz powodzian. Zachęcamy także do wzięcia udziału w zbiórce darów, którą koordynuje p. J. Dziedziejko. 

Po mszy uroczysty apel oraz spotkania z wychowawcami w klasach.


Dzień Rodzica 2010

Serdecznie zapraszamy na Dzień Rodzica, który odbędzie się w środę 23 czerwca w Domu Kultury przy Wiolinowej. "Młodszych" zapraszamy od 17, "starszych" od 19.

Przypominamy, że w okolicach Domu Kultury nie ma miejsc parkingowych!


Odwołujemy zieloną szkołę w Zawoi

Szanowni Państwo,

"Szkoła wiosenna" w Zawoi w dniach 7-11 czerwca 2010 r. zostaje odwołana z powodu utrzymujących się od dłuższego czasu złych warunków atmosferycznych, stwarzających trudne do przewidzenia zagrożenia dla uczestników oraz brak możliwości realizacji programu wycieczki.
W dniach 7-11 czerwca będą się odbywały normalne zajęcia lekcyjne.
Od poniedziałku 7 czerwca w kasie szkoły możecie Państwo odbierać pieniądze, po potrąceniu 30 zł za dziecko tytułem zaliczki, którą wpłaciliśmy w kwietniu br. (5 tys. zł).

Marzanna Rymsza-Leociak

Wycieczka do Berlina

Berlin maj 2010 01010 maja (poniedziałek)

Po przyjeździe do Berlina zostawiliśmy bagaże w naszym hostelu i pojechaliśmy do sklepu Ritter Sport na warsztaty o czekoladzie. Dowiedzieliśmy się, jak i z czego powstaje ten przysmak. Każdy z nas zrobił dwie tabliczki czekolady. Po warsztatach, rozejrzeliśmy się trochę po sklepie. Na parterze było mnóstwo przeróżnych rodzajów czekolady, na pierwszym piętrze małe muzeum. Następnie skierowaliśmy się w stronę Bramy Brandenburskiej, pod którą zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Potem wróciliśmy do hostelu, rozpakowaliśmy się i poszliśmy na kolację. Po tym jak już wszyscy się najedli i odpoczęli, wyruszyliśmy zobaczyć Reichstag (siedzibę niemieckiego rządu). Kiedy dochodziliśmy na miejsce już się zmierzchało. Do wejścia do Reichstagu była bardzo długa kolejka. Niestety, nie udało nam się tego dnia wejść do środka.

Czytaj więcej...

Czesne

Warszawa, 25 maja 2010 r.

Zarząd Przymierza Rodzin podjął w dniu 20 maja uchwałę o podwyższeniu kwoty rocznego czesnego za naukę w Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin do kwoty 10 560 zł rocznie - płatne po 880 zł w systemie 12 rat lub po 1056 zł gdy czesne płacone jest w przypadkach wskazanych w umowie w systemie 10 rat.
Podwyżka nastąpiła na wniosek Dyrektora Szkoły i została zaopiniowana przez Radę Szkoły.

Marzanna Rymsza-Leociak
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2
Przymierza Rodzin

WIR - konkurs słownictwa języka niemieckiego

Otrzymaliśmy wyniki Wielkiego Konkursu Słownictwa „Wir” z języka niemieckiego.
Oto zwycięzcy:

w klasie 4: Basia Roguska
w klasach 5: Natalia Szczepańska
w klasach 6: Piotr Pruszkowski

Zwycięzcom gratulujemy!