Bal młodszych 2011

Tym razem 3 lutego ruszyliśmy w tany! Jak zwykle były niesamowite stroje, świetna zabawa, mnóstwo gier i konkursów oraz pyszne jedzenie!

Czytaj więcej...

Warsztaty teatralne 2011

W tym roku mieliśmy zaszczyt wziąć udział w warsztatach teatralnych państwa Zajt. Zajęcia zrobiły na nas kolosalne wrażenie - dobrze by było je powtórzyć! Bardzo dziękujemy!


 

Moda Majów

Klasa 5 odwiedziła Muzeum Archeologiczne i obejrzała wystawę "Moda Majów. Elita i dwór - Jaina 600 - 900 n.e.". Uczniowie wzięli tez udział w warsztatach, a co z tego wynikło, możecie obejrzeć poniżej...

Czytaj więcej...

1% 2011

Szanowni Państwo, w imieniu naszej społeczności szkolnej, zwracam się do Państwa z prośbą o przekazywanie 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Przymierze Rodzin.
Pieniądze, przekazywane na rzecz Stowarzyszenia, wykorzystywane są na cele statutowe, takie jak: stypendia dla uczniów i studentów, podnoszenie kwalifikacji nauczycieli.
Więcej informacji o działalności Stowarzyszenia znajdziecie Państwo na stronie www.przymierze.org.pl.
Aby przekazać pieniądze, należy obliczyć 1% należnego podatku i w rubryce swojego PITu "Wniosek o przekazanie 1%" wpisać:

Stowarzyszenie Przymierze Rodzin
Nr KRS 0000091879
kwotę 1% podatku

W rubryce "I" "Informacje uzupełniające" należy wpisać szczegółowy cel, np. "Szkoła nr 2 na Mokotowie" lub "Gimnazjum nr 2 na Kabatach".

Stowarzyszenie otrzyma pieniądze od urzędów skarbowych w sierpniu lub wrześniu.

Marzanna Rymsza-Leociak

Alfik Matematyczny 2011

Wyniki konkursu:

Natalia Szczepańska - wynik bardzo dobry, 23 miejsce w woj.
Józef Szafrański - wynik bardzo dobry, 27 miejsce w woj.

Gratulujemy!


 

"Jesienny Liść" - VII Mokotowski Konkurs Poezji Europejskiej

Miejsce trzecie w kategorii klas czwartych i piątych (język niemiecki) zajęli: Emilka Makarenko, Krzyś Sapała i Witek Kraszewski (kl. IVm)

Miejsce pierwsze w kategorii klas piątych (język francuski) zajęli:
Gabrysia Szpakowska, Olaf Jaszczuk
Miejsce drugie w kategorii Klas szóstych (język niemiecki): Natalia Szczepańska.
Grand Prix Srebrny Jesienny Liść - za wrażenie artystyczne otrzymali: Emilka Makarenko, Krzyś Sapała i Witek Kraszewski (kl. IVm).

Gratulacje :)

Czytaj więcej...