Witów 2011

Sukcesem zakończyły się dla nas XVI Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Niepublicznych w Witowie. W ogólnej punktacji nasza szkoła zajęła 7. miejsce na 60 startujących szkół z całej Polski!

W dniach 28.02 - 5.03.2011 r. 17-osobowa reprezentacja naszej szkoły wyłoniona podczas styczniowych zawodów kwalifikacyjnych na Szczęśliwcach, wzięła udział w XVI Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Witowie. 

Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii!

witow 2011 053


 

Laureaci Konkursu MAT 2011

Stanisław Naklicki - uzyskał dobry wynik w ogólnopolskim konkursie MAT 2011 - 79,38 % punktów możliwych do uzyskania;
Jeremi Dziedziejko - uzyskał dobry wynik ogólnopolskim konkursie MAT 2011 - 78,57 % punktów możliwych do uzyskania.


 

 

Klasa piąta na Olimpie

Bogowie Olimpijscy w klasie piątej...

Czytaj więcej...

Tydzień Teatralny 2011 "Hathor"

Wyniki Tygodnia Teatralnego 2011 r. „Hathor”.

 1. Grand Prix za najlepsze przedstawienie zainspirowane mitem o Hathor dla klasy 6M za spektakl pt. Kryzysy chodzą parami
 2. Nagroda dla najlepszej komedii dla klasy 4T za spektakl pt. Brak zasięgu
 3. Nagroda za najlepszy scenariusz z umiejętnym wykorzystaniem środków teatralnych i odniesieniem do duchowego wymiaru rzeczywistości dla klasy 4M (spektakl pt. Poker)
 4. Nagroda za najbardziej poruszającą interpretację mitu, odnoszącą się do ważnych problemów współczesnego świata dla klasy 6M (spektakl pt.Kryzysy chodzą parami)
 5. Nagroda za najlepszą scenę otwierającą spektakl dla klasy 4T za ukazanie życia codziennego w Egipcie oczami mediów (spektakl pt. Brak zasięgu)
 6. Nagroda za najlepszą scenę finałową z wykorzystaniem piosenki „To już jest koniec” dla klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
 7. Nagroda dla najlepszego aktora Tygodnia Teatralnego 2011 dla Edgara Cobasa z klasy 5 za rolę gangsterki (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
 8. Nagroda za znakomitą rolę prezydenta Rururaka dla Józefa Szafrańskiego z klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
 9. Nagroda za znakomitą rolę agenta Ciapy, miłośnika żeberek dla Alberta Tyszkiewicza z klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
 10. Nagroda dla najlepszej aktorki Tygodnia Teatralnego 2011 dla Patrycji Zabiegłej z klasy 4T za rolę reporterki (spektakl pt. Brak zasięgu)
 11. Nagroda dla najlepszej aktorki dramatycznej i najlepszej odtwórczyni roli Hathor dla Natalii Matuszewskiej z klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
 12. Nagroda za znakomitą rolę zbuntowanej nastolatki, miłośniczki gier komputerowych dla Gabrysi Duszenko z klasy 6T (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
 13. Nagroda za znakomitą rolę córki, która przesłodziła ojcu herbatę dla Emilki Makarenko z klasy 4M (spektakl pt. Poker)
 14. Nagroda za drugoplanową rolę dla Janka Nowiny-Witkowskiego z klasy 6M za przejmujące oddanie przeżyć Hathor zawartych w jej pamiętniku (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
 15. Nagroda za drugoplanową rolę właścicielki sklepu jubilerskiego, który okazał się cukiernią, oraz za bardzo udany kostium dla Amelki Kucińskiej z klasy 5 (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
 16. Nagroda za epizodyczną rolę dziewczynki, której zniszczono balonik dla Poli Osińskiej z klasy 4M (spektakl pt. Poker)
 17. Nagroda za szczególną siłę wyrazu scenicznego dla Kuby Abramowicza z klasy 6T, operatora torebki (spektakl pt. Thot i Hathor: Reality Game)
 18. Nagroda za najlepszą charakteryzację i niezapomniane fryzury dla klasy 5 (spektakl pt. Drugie życie gangsterki)
 19. Nagroda za najlepszą scenografię, w szczególności za odtworzenie scenerii nocnego miasta dla klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)
 20. Nagroda za scenografię, która pokazała, że bardzo oszczędnymi środkami można uzyskać niezwykle wyrazisty efekt dla klasy 4T (spektakl pt. Brak zasięgu)
 21. Nagroda za najlepszy dobór muzyki ilustrującej opowiadaną historię dla klasy 4M (spektakl pt. Poker)
 22. Nagroda za najlepsze kostiumy, ze szczególnym uwzględnieniem postaci anioła i diabła dla klasy 4M (spektakl pt. Poker)
 23. Nagroda dla najlepszego reżysera za stworzenie w pełni spójnego i szczególnie bogatego pod względem formalnym spektaklu dla klasy 6M (spektakl pt. Kryzysy chodzą parami)

Czytaj więcej...