Konkursy przedmiotowe 2011/2012

Na stronie Kuratorium pojawiły się wymagania do przyszłorocznych konkursów przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i chetnych do rozpoczęcia przygotowań! 


ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 22 czerwca 2011

Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która rozpocznie się Mszą Świętą w kościele św. Michała o godz. 10.00. Po mszy odbędzie się uroczysty apel na boisku przy szkole podstawowej, a po nim rozdanie świadectw w klasach. Podczas Mszy Świętej będziemy zbierać pieniądze na ofiarę, którą przeznaczymy na salezjańskie oratorium w Moskwie.

Czytaj więcej...

Podręczniki na rok szkolny 2011/2012

W zakładce Podręczniki można znaleźć listy podręczników na przyszły rok.


DZIEŃ RODZICA

dzien rodzica 002 

20 czerwca 2011 spotkaliśmy się w Domu Kultury na Stokłosach, aby podziwiać przygotowane przez dzieci przedstawienia w języku angielskim. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć.

 

 

Bardzo dziękujemy nauczycielom języków oraz muzyki za przygotowanie występów!


 

Wyniki SPRAWDZIANU 2011

Informacja o wynikach sprawdzianu klas szóstych

Podobnie jak we wszystkich ubiegłych sprawdzianach szóstoklasisty nasza szkoła uzyskała najwyższy wynik wg skali staninowej przygotowanej przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (tzn, że zmieściła się w 5% najlepszych szkół w kraju), aż 50% uczniów uzyskało wynik bardzo dobry lub najwyższy (dla porównania na terenie woj. mazowieckiego taki wynik uzyskało 14% zdających). Żaden z naszych uczniów nie uzyskał wyniku poniżej średniej na skali staninowej.

Więcej informacji o wynikach ogólnopolskich można znaleźć tutaj.


Zielona szkoła GRAMY klasa 6T

Koniec roku szkolnego przyniósł klasie 6T kolejną niesamowitą wycieczkę. Pojechaliśmy jako jedna grupa na zieloną szkołę do Jastrzębiej Góry. Znowu dopisała pogoda, dopisały humory. Świetnie się bawiliśmy - graliśmy w gry na powietrzu i w pomieszczeniach, śpiewaliśmy, graliśmy w teatrze, plażowaliśmy, moczyliśmy nogi w Bałtyku i było nam bardzo dobrze! 

Czytaj więcej...

Wyniki Kangura 2010/2011

I miejsce:

Olaf Dąbrowski i Józef Szafrański

Laureaci - maksymalna liczba punktów; nagroda: wycieczka do Legolandu w Danii.

Najlepsze wyniki w szkole w kategoriach:
Maciej Urlich i Piotr Zabiegły - kategoria "Kangurek"
Mateusz Odrowąż-Sypniewski kategoria "Maluch" dla klas trzecich
Alina Osińska - kategoria "Beniamin" dla klas piątych
Natalia Matuszewska - kategoria "Beniamin" dla klas szóstych.