Kolędowanie 2011

Szanowni Państwo!

KOLEDOWANIE 2011

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z rodzicami, rodzeństwem i dziadkami na szkolne kolędowanie.
Spotykamy się 21 grudnia 2011 roku o godzinie 18.00 w „dolnym kościele” u o. jezuitów przy ul. Rakowieckiej.
Po powitaniu i informacji o naszej współpracy z Bankiem Żywności, będziemy mogli obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów I klasy gimnazjum z panią Agnieszką Masną.
Po Jasełkach rodzinne kolędowanie poprowadzą pan Piotr Pawiński, pani Agata Mironkin i pan Krzysztof Sawicki. Tym razem większość kolęd zostanie zaprezentowana przez rodziców z dziećmi – oczywiście, jak zawsze, zapraszamy do wspólnego śpiewania! Będziemy też mogli posłuchać hiszpańskich kolęd w wykonaniu naszych uczniów. Potem złożymy sobie świąteczne życzenia i skosztujemy świątecznych łakoci.
Jak co roku będziemy zbierać produkty o przedłużonym terminie ważności dla Banku Żywności. Prosimy o przynoszenie ryżu, kasz, mąki, cukru, oleju, słodyczy itp.

Nauczyciele i dyrekcja
Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin
im. ks. Jana Twardowskiego.

Twarze jesieni - wystawa

Zapraszamy na wystawę fotograficzną „Twarze jesieni” przygotowaną przez uczniów z kółka fotograficznego.
Zdjęcia można oglądać już od poniedziałku (5 grudnia 2011 r.) w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr LIV przy ul. Ludowej 4.

Sukcesy na Mistrzostwach Mokotowa w Tenisie Stołowym

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta odnieśli kolejny sukces! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami i obejrzenia zdjęć w zakładce SPORT

GRATULUJEMY ZAWODNIKOM I TRENEROWI!

Wyniki - "Łyżwiarskie Czwartki"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami kolejnych zawodów łyżwiarskich!

Bank Żywności SOS KLASA 6

7 grudnia klasa 6 przystapiła do pracy w magazynie Banku Żywności SOS. Zapraszamy do obejrzenia GALERII.

Bank Żywności SOS

Dnia 5 grudnia 2011 r. klasa 5m była w Banku Żywności SOS. Uczniowie sprawnie i z wielkim zaangażowaniem pracowali przy sortowaniu żywności przeznaczonej na świąteczne stoły osób najuboższych. Tak świętowali Mikołajki – robiąc coś dobrego dla innych.

GALERIA