Klub Łazików Teatralnych proponuje

LUB ŁAZIKÓW TEATRALNYCH PROPONUJE W LUTYM 2012:

Można się zapisać na to co Państwa interesuje po prostu wysyłając mail na adres: klub.teatralny@tlen.pl z informacją ile biletów i na który spektakl. Proszę zwrócić uwagę, że niektóre terminy płatności są krótkie :)

Czytaj więcej...

Organizacja Mistrzostw Szkoły w Narciarstwie Alpejskim

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. Zawody przeprowadzone będą w slalomie gigancie na „CSN Szczęśliwice” w Warszawie, 8 lutego 2012r. (środa) o godzinie 11:00.

Czytaj więcej...

Reprezentacja szkoły - warunki kwalifikacji

Zbliżają się Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Niepublicznych w Witowie. Chętnych do reprezentowania szkoły zapraszamy do zapoznania się z warunkami kwalifikacji w zakładce SPORT

KLASY CZWARTE U KRÓLOWEJ HATSZEPSUT

20 grudnia 2011 r. obie klasy czwarte zaprezentowały na lekcjach historii inscenizację wizyt poselstw z odleglych krain u przepięknej i potężnej królowej Hatszepsut. Posłowie musieli zlożyć dary a dworzanie królowej pilnowali porządku. Później nastapił czas zabawy i odbyły się aż dwie uczty - w 4T i 4M!

Czytaj więcej...

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego serdecznie zaprasza rodziców na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się w środę 11 stycznia 2012 r. o 18.00 w szkole przy ul. Racławickiej 14 (róg Dożynkowej, Stary Mokotów).
Poznacie Państwo wychowawców klas pierwszych, obejrzycie szkołę, otrzymacie niezbędne w procesie rekrutacji dokumenty i informacje.
Odpowiemy na Wasze pytania, podamy niezbędne informacje dotyczące Metody Marii Montessori, z wykorzystaniem której będziemy prowadzić od września 2012 r. obydwie klasy pierwsze, zapoznamy Państwa z organizacją pracy w naszej szkole i przybliżymy jej założenia ideowe.
Zachęcam do zapoznania się z Zasadami rekrutacji na rok szkolny 2012/13.