NASI UCZNIOWIE ODNOSZĄ SUKCESY TAKŻE POZA SZKOŁĄ!

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy zmierzyli się z egzaminem Cambridge English PET (Preliminary English Test).

Jaś Gradoń, Jasmina Mmereole, Krzyś Sapała i Łukasz Prądzyński uzyskali wspaniałe wyniki na tym egzaminie. Szczególnie cieszymy się z wyniku Jasia, który uzyskał ocenę „Pass with Distinction”.

Gratulacje dla wszystkich!

Informacje organizacyjne i cennik egzaminu PET są dostępne na stronie British Council. Informacji udziela też pani Monika Szymańska, która prowadzi kółko "Przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego Cambridge (KET i PET)".

1% dla Fabiana Osińskiego

Szanowni Państwo!

Zamieszczamy prośbę o przekazanie 1% dla wnuka naszej nauczycielki religii, pani Niny Florczak. 

Informacji udziela pani Michalina Florczak m.florczak@profin.com.pl

Dziękujemy!


 

 

GRALIŚMY W SUPERFARMERA!

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim turnieju gry w Superfarmera zorganizowanym przez firmę Granna z okazji 70-lecia gry.superfarmer

Najpierw w marcu odbył się w trzech etapach turniej szkolny, a 9 kwietnia finaliści pojechali na wielki finał do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie grali z ponad 140 dziećmi, które przyjechały na tę uroczystość z całego kraju, między innymi z Giżycka czy z Radomia.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do warszawskich gimnazjów na rok 2013/2014

Drodzy Szóstoklasiści!

Za Wami już Sprawdzian, teraz rozpoczął się okres rekrutacji do gimnazjów. Jeżeli wybraliście gimnazjum publiczne (tzw. "państwowe"), będziecie sie musieli zarejestrować w systemie rekrutacji elektronicznej i spełnić rozmaite wymagania.

Poniżej znajdziecie dwa dokumenty regulujące tę rekrutację, na początku artykułu w wersji do pobrania, poniżej teksty dokumentów.

Czytaj więcej...

Rekrutacja do gimnazjum na Wąwozowej

gim foto logo

Egzamin do Gimnazjum nr 2 Przymierza Rodzin

odbędzie się 20 kwietnia (sobota) w godzinach 10.00 - 13.00 (ul. Wąwozowa 28, wejście od Telekiego) 


Gimnazjum prosi o dostarczenie karty zgłoszenia ucznia PRZED EGZAMINEM. Najlepiej do 18.04.2013 r.