Zwycięzcy, laureaci 2016/2017

NASZE OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I ARTYSTYCZNE

    

KONKURS

UCZNIOWIE

Konkurs Biblijny

w Biblijnej Akademii Najmłodszych
sukces osiągnęły:

Zuzia Trojanowska 4M
Ola Trojanowska 3M
Magda Dielt 2MA

Alfik Historyczny

W konkursie "Alfik historyczny" Aleks Boniecki z klasy 5b uzyskał bardzo dobry wynik i zajął drugie miejsce w województwie!

Wśród klas szóstych wyróżnienie uzyskał Ignacy Sikorski z kl. 6m (wynik dobry).

Osobą z klas czwartych, która pilnie przygotowywała się do konkursu i była najlepsza wśród najmłodszych uczestników jest Ignacy Wróblewski.

Alfik Humanistyczny

Iga Rudnik 2MK dobry wynik w konkursie Alfik Humanistyczny
Jan Marchel 3T bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Humanistyczny
Zuzanna Trojanowska 4M dobry wynik w konkursie Alfik Humanistyczny
Zofia Nowak 5B bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Humanistyczny
Julia Twaróg 6T dobry wynik w konkursie Alfik Humanistyczny

Alfik Matematyczny

Wyróżnienia otrzymali:

Franciszek Wróblewski

Jan Barchoń

Marysia Kowalska

Jan Schwendimann

Theo Muller

Aleksandra Marcinkowska

 

Konkurs MAT

Wyróżnienia:

Marcel Woźniak
Łucja Kamińska
Jan Barchoń
Helena Komorowska
Marysia Kowalska
Jan Schwendimann
Zofia Nowak
Ola Marcinkowska

Świetlik

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Antek Dembiński klasa 3T
oraz Maria Kowalska klasa 4M

wyróżnienie otrzymują:

Gabrysia Pałosz klasa 1T
Zosia Grządkowska klasa 2 MK
Iga Rudnik klasa 2MK
Staś Kotomski klasa 2MA
Hania Michalczyk klasa 2MA
Szymon Wielgosz klasa 2MK
Jan Barchoń klasa 3M
Łucja Kamińska klasa 3T
Marysia Krauze klasa 3T
Marek Coddington klasa 4T
Ignacy Grunwald klasa 4T
Ignacy Wróblewski klasa 4T
Zuzanna Jończyk klasa 5A
Theo Muller klasa 5A
Jan Schwendimann klasa 5B
Karolina Bartmińska klasa 6M

The Big Challenge

Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:
1. LEON JEDNACZ (11 miejsce w województwie i 39 w kraju)
2. OLA MARCINKOWSKA
3. JÓZEF STYPUŁA
4. ZIEMEK ZIELIŃSKI i ..
4. LENA JEDNACZ
5. ZUZIA NIERADA

Kangur Matematyczny

  • wynik bardzo dobry:

Krzysztof Łodko

  • wyróżnienia:


Franek Wróblewski
Helena Komorowska

Marysia Kowalska
Zuzia Trojanowska

Zosia Świeżak
Jan Schwendimann
Tymek Skolimowski
Zosia Nowak
Theo Muller

Ola Marcinkowska

Warszawska Syrenka

Pola Gołębiewska z 3M - nagroda III stopnia w kategorii klas 0-III

Ignacy Grunwald z IVT - nagroda II stopnia w kategorii klas IV-VI

Szkolny Superfarmer

Staś Czuchaj

SMACZNE WIERSZE - wyniki konkursu recytatorskiego dla klas 1-3

GRAND PRIX  - Pola Gołębiewska za wiersz "Lody na patyku"

KATEGORIA KLAS I
1. Sasza Petryszyn "Dlaczego ogórek nie śpiewa" oraz Wojtek Jaroszewicz "Eklerki"
2. Miłosz Oniszczuk "Zapach czekolady"
3. Jaś Czuchaj "Pomidor"

WYRÓŻNIENIE
Emilka Majewska "W spiżarni"

KATEGORIA KLAS II
1.
Helena Jedlińska "Panowie do patelni"
2. Hania Michalczyk "Zapach czekolady"
3. Franek Wróblewski "Śniadanko baranka"

WYRÓŻNIENIE
Ewa Salak "Entliczek pentliczek"
Szymon Wielgosz "Galaretka"
Iga Rudnik "Na straganie"

KATEGORIA KLAS III
1.
Marysia Krauze "Żuru gar" oraz Zosia Smyrgała "Na straganie"
2. Julek Kamler "Obiadek" oraz Józek Jakubczyk "Zwierzę"
3. Jaś Mycielski "Makaron" oraz Piotr Grunwald fragment "Pana Tadeusza"

WYRÓŻNIENIE
Natalka Jończyk "Owsianka"
Kaja Marcinkowska "Ćwikła"

NAGRODA SPECJALNA DLA DUETU Szymon Tubek i Stefan Burchard "Raperska wątróbka"
WYRÓŻNIENIE ZA STROJE dla duetu Karolina Adamczyk i Ida Żemantowska

UŚPIONE KRAINY WYOBRAŹNI – szkolny konkurs recytatorski

GRAND PRIX
Leon Jednacz  za wiersz J. Tuwima "Pif-paf"

1 MIEJSCE
Ignacy Grunwald za wiersz J. Tuwima "Daleki tygrys"

2 MIEJSCE ex æquo

Alex Boniecki za wiersz J. Tuwima "Ławka wyobraźni" oraz Nina Łach za wiersz Marcina Przewoźniaka "Kura w górach"

3 MIEJSCE ex æquo

Theo Müller za wiersz Jana Kaczmarka "Co się zżera w jeziorze" oraz Lena Jednacz za wiersz Danuty Wawiłow "Jak tu ciemno"


WYRÓŻNIENIA
Stefan Cichocki za wiersz Jana Brzechwy "Na ulicy Słowiczej"
Zosia Skraba za wiersz "Wiersz o piwie i lokomotywie"
Nela Łysakowska za dojrzałą interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej "Pochwała snów"

NAGRODA SPECJALNA  za interpretację wiersza Bolesława Leśmiana od jury z przewezbranymi duszami dla Tymka Skolimowskiego za wiersz "Fala"

NAGRODA SPECJALNA za wspaniałą dykcję i umiejętne budowanie nastroju głosem dla Mikołaja Mikołajczyka za wiersz "Eldorado" E.A. Poego

NAGRODA SPECJALNA za umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością dla Kazika Burcharda za wiersz Joanny Kulmowej "Nie wyrastaj z marzeń"

NAGRODA FAIR PLAY za udzielenie pomocy konkurentce dla Alexa Bonieckiego

NASZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

   

SPORT 2016/2017 → NA STRONIE SZKOŁY

 

 Klasa 1T:
* Bracia Czuchaj - IV i V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 1M:
* Saszka Petryszyn - V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 2MA:
* Staś Kotomski - III miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 2MK:
* Jan Ślizień - II miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Ida Żemantowska - VI miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Iga Rudnik - IV miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Karolina Adamczyk - III miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Ewa Salak - II miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 3T:
* Helena Komorowska
- V miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- V miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt
- IV miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Jan Odoliński - II miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- III miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Antek Dembiński
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- IV miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- IV miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- II miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Nikodem Tabiszewski - IV miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Nela Cichocka - V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Krzyś Rybarczyk - V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Wiktoria Górczyńska - V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Hania Litwin - IV miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Mania Krauze - II miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Kaja Marcinkowska - I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w Błękitnej Sztafecie
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 3M
* Krzyś Łodko
- III miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- III miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- 6 miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Jan Barchoń
- V miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- VI miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 4M:
* Karolina Mmereole - Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
* Matylda Zając
- III miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- Vice Mistrzostwo Warszawy w Błękitnej Sztafecie
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
- Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
* Teodor Kaliciuk
- III miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- IV miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- 4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w Złotym Krążku
- Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Teresa Sikorska
- II miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- Vice Mistrzostwo Warszawy w Błękitnej Sztafecie
- II miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki

Klasa 4T
* Zosia Troniewska - Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
- VI miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Alicja Łodko
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- III miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- Vice Mistrzostwo Warszawy w Błękitnej Sztafecie
- Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
- I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt
* Zosia Latała
- Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
- III miejsce na Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu
* Jagoda Fijałkowska
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- II miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- IV miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- Vice Mistrzostwo Warszawy w Błękitnej Sztafecie
- Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
* Ignacy Grunwald - Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Sonia Slezkin - III miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- IV miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
* Marek Coddington - VI miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Oliwka Staszków - VI miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Kornelia Towarek - III miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Marysia Zienkiewicz - I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt
* Marysia Kędzior - I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt

Klasa 5A
* Matylda Kucharska - - I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt ?? spytać czy napewno brała udział

Klasa 5B
* Marysia Konopka
- Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
- II miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
- I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt
* Staś Kowalski - 4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w Złotym Krążku
- Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
- V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Zosia Świeżak - V miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Jagoda Żalińska - III miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
* Zosia Nowak - I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt
* Lena Jednacz - I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt ?? spytać czy napewno brała udział

Klasa 6M
* Marcelia Koziej - Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
* Leon Jednacz - Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Filip Helman - Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Ignacy Sikorski
- II miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- 6 miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- 4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w Złotym Krążku
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
- Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Kazik Burchard - Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Ziemek Zieliński - 4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w Złotym Krążku
- Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Ola Marcinkowska
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- Vice Mistrzostwo Warszawy w Błękitnej Sztafecie
- VI miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- I miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki
- I miejsce Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej dziewcząt

Klasa 6T
* Julia Twaróg - Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
* Lena Kadłubowska - Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie dziewcząt
* Michał Rybarczyk
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Biegowym
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Łyżwiarstwie
- I miejsce na Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach w Narciarstwie Alpejskim
- 4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w Złotym Krążku
- Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Kuba Kielesiński - Vice Mistrzostwo Mokotowa w sztafecie chłopców
* Julian Kasprzyk - Vice Mistrzostwo Mokotowa w Badmintonie
* Łukasz Staszków - Vice Mistrzostwo Mokotowa w Badmintonie
* Martyna Komorowska
- III miejsce cykl zawodów Łyżwiarskie Czwartki