1970520 464470150346697 1231642388 n

 

Pan Filip zamieszcza relacje na stronie FB Sekcji, dzięki czemu wiemy, że nasza reprezentacja radzi sobie znakomicie! 

 

 


 

  

4 marca:

WYGRYWAMY!! Już w pierwszym dniu igrzysk ogromny sukces naszej reprezencji!! Pobijamy kolejne rekordy w ilości zdobytych medali! Dziś pierwszego dnia zmagań aż 4 medale!! 1836746 466412476819131 2122445330 oZŁOTO - Ola Marcinkowska, SREBRO - Marta Rybarczyk, BRĄZ - Daniela Marcinkowska, BRĄZ - Ignacy Stachura. Łącznie dekorowanych było 7 osób z naszej szkoły. Michał Rybarczyk 4. miejsce, Ola Reiff i Józek Wierzbowski 5. miejsca. Sukces jest tym większy, że dziś startowaliśmy na biegówkach, w których nasza szkoła nigdy nie zdobyła żadnego medalu. Dziś odrazu 4, w tym złoto. Po podliczeniu wszystkich punktów nasza szkoła ma 736 pkt., co daje nam aktualnie 1 miejsce w rankingu szkół podstawowych w Polsce!! Jutro starty w łyżwiarstwie - naszej ulubionej i najsilniejszej konkurencji, a więc duże szanse na kolejne krążki i szansa na umocnienie się na pozycji leadera. Trzymajcie dalej mocno kciuki za naszą ekipę! Pierwsze starty o 9:30 w Zakopanem. Zapraszamy do obejrzenia wyników na www.igrzyskasto.pl -> rankingi Do usłyszenia!

5 marca:

Drugi dzień sportowych zmagań za nami. Dziś odbyły się zawody w łyżwiarstwie, naszej koronnej dyscyplinie... i UWAGA!! Zdobyliśmy aż 7 medali!! Co oznacza, że aktualnie posiadamy aż 11 krążków. Dziś najlepsi okazali się: ZŁOTO - Ola Marcinkowska, ZŁOTO - Michał Rybarczyk, ZŁOTO - Ola Reiff, SREBRO - Łucja Bończa Tomaszewska, SREBRO - Hania Polanowska, BRĄZ - Ignacy Sikorski, BRĄZ - Marta Rybarczyk. Umocniliśmy też oczywiście naszą pozycję lidera wśród szkół podstawowych w Polsce! Mamy 1530 pkt. a druga szkoła - "duże przymierze" 1178 pkt. 1669820 466833786777000 464386033 oPrzypominamy, że w każdej kategorii startuje prawie setka dzieci.

Dekoracja medalowa za łyżwiarstwo i jutrzejsze zawody w narciarstwie alpejskim dopiero jutro popołudniu. Dziś publikujemy więc zdjęcie całej naszej naszej ekipy wykonane po trwających prawie 5 godzin zawodach. Popołudniu odbył się trening narciarski na stacji Suche. Jutro ostatnia dyscyplina w której bierzemy udział, narciarstwo alpejskie - slalom gigant, trzymajcie dalej kciuki a my trzymamy i pozdrawiamy ekipę, która jutro w Warszwie startuje w Łyżwiarskich Czwartkach. Powodzenia!!

logo nowe 1

power logo

REKRUTACJA


rozbudowa szkola 

 2020/2021

Logo EarlyStage

KABATY stare gimnazjum i filia

na Kabaty

kliknij i dowiedz się więcej

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Sesja**

**Informacje o wydajności**

**Użycie pamięci**

**Zapytania do bazy danych**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**