mistrz War tenis stol ch 17 12 2013 005

Na Mistrzostwach Warszawy w tenisie stołowym w cyklu WOM naszą szkołę reprezentowali i zdobyli Mistrzostwo:

1. Maciej Kubik

2. Józef Rączka

3. Szymon Oniszczuk

4. Robert Czernecki

GRATULACJE DLA CAŁEJ EKIPY!

W poniedziałek 16 grudnia chłopcy wygrali swoją grupę eliminacyjną, pokonując kolejno mistrzów następujących dzielnic:

Ursus 3:0

Wilanów 3:0,

następnie wygrali swoją grupę ćwierćfinałową, wygrywając z:

Bemowem 3:0

Bielanami 3:0

We wtorek 17 grudnia, chłpocy rywalizowali w grupie półfinałowej. Zwyciężyli wszystkie trzy spotkania z:

Ochotą 3:0

Ursusem 3:1

Śródmieściem 3:1

Następnie w fazie finałowej turnieju wygrali z:

Wawrem 3:1

w ostatnim pojedynku o pierwsze miejsce w turnieju pokonali:

Ochotę 3:1

Klasyfikacja końcowa ( pierwsze 4 zespoły), w całym turnieju wystąpiło 18 mistrzów poszczególnych dzielnic:

1. Mokotów - SP nr 2 Przymierza Rodzin

2. Ochota

3. Bielany

4. Wawer

Zarówno chłopcy jak i dziewczyny uzykali awans na XVI  Igrzyska Mazowieckie Młodzieży Szkolnej. Awans uzyskały po dwie najlepsze drużyny wśród chłopców i dziewczyn.

Jest to nasze największe osiągnięcie w rywalizacji chłopców w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, biorąc pod uwagę eliminacje na poziomie Warszawy. W poprzednim roku chłopcy zajęli 2 miejsce w Warszawie, ale uzyskali awans do XV Igrzysk Mazowieckich Młodzieży Szkolnej, które wygrali  uzyskując awans na Igrzyska Ogólnopolskie Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w tym roku szkolnym.