Zbiórka papieska w październiku 2013 r.

Logo FDNT

Serdecznie dziękujemy za udział w kweście na rzecz stypendystów Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". W zbiórkę zaangażowało się ze szkoły podstawowej 25 rodzin (10 z klas IV-VI, 6 z klas I-III, 9, z których dzieci uczą się na dwóch poziomach). Wydaliśmy 30 puszek.

Najskuteczniejsi kwestarze zebrali blisko 1000 zł (999, 40 zł).

W tym roku Stowarzyszenie "Przymierze Rodzin" zebrało ponad 120 tys. zł, natomiast wynik zbiórki w naszej szkole to 7812, 39 zł, 21,65 euro i 11,13 rubli.
Oznacza to, że dzięki naszym kwestarzom troje zdolnych i będących w trudnej sytuacji finansowej gimnazjalistów lub licealistów ma zapewnione roczne stypendium socjalne i naukowe. Pieniądze mogą przeznaczyć na przykład na dojazd do szkoły, pobyt w internacie, książki czy instrumenty muzyczne.

Cieszymy się też z wyników kwesty naszych gimnazjalistów. Zebrali oni 7719,69 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w Dzieło Nowego Tysiąclecia nauczycielom, dzieciom i rodzicom z naszych szkół.