bieg ind mok 2013 09 004Aleksandra Reiff Mistrzynią Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych!

Oprócz pięknego złotego medalu Oli, wysokie miejsca uzyskali także Gustaw Schwendimann (miejsce 4.) oraz Daniela Marcinkowska i Jacek Pazio. Cała czwórka uzyskała prawo reprezentowania Mokotowa na Warszawskiej Olimiadzie Młodzieży.

Pozostali nasi biegacze klasyfikowali się w większości w pierwszych dwudziestkach, co jak na prawie 100 dzieci w każdej kategori również jest dobrym wynikiem.

Mistrzostwa Mokotowa w indywidulanych biegach przełajowych to najważniejsze zawody biegowe w roku, do których przygotowania zaczynamy już w kwietniu. Od tej edycji mogą w nich brać udział również uczniowie klas 4.