Mikołajkowe odwiedziny klasy 3M w Przedszkolu 190

W tym roku jako mikołajkowy gest charytatywny postanowiliśmy zrobić drobną niespodziankę dzieciom z Przedszkola nr 190. Dnia 5 grudnia 2008 roku wybraliśmy się tam z własnoręcznie wykonanymi przez nas stroikami świątecznymi, które przygotowaliśmy dla każdej z 4 grup przedszkolnych i zapowiedzieliśmy się z kolejną wizytą. Przez kilka następnych dni szykowaliśmy scenografię składającą się z 30 elementów; później podczas licznych prób wyćwiczyliśmy pięknie wierszowaną opowieść o tym "Jak miś choinkę ustroił". Tak przygotowani ponownie odwiedziliśmy przedszkolaki. Było nam bardzo miło, bo nasze przedstawienie ogromnie uradowało dzieci. Dzięki uprzejmości Pana Piotra Pawińskiego, który towarzyszył nam podczas tej wizyty zaśpiewaliśmy i zagraliśmy jeszcze pastorałkę, której nas nauczył. Potem, już wspólnie kolędowaliśmy z maluchami z najmłodszych grup.
To było bardzo miłe wydarzenie. Zupełnie niespodziewanie zostaliśmy obdarowani przez dzieci, nauczycieli i panią dyrektor przedszkola upominkami i wielką ilością smakołyków.
Cieszymy się, że mogliśmy sprawić radość przedszkolakom.

Dzieci z klasy III M z panią Moniką.