Szkoła Podstawowa nr 2 Przymierza Rodzin

tel/fax: 22 845 17 42

numer rachunku bankowego: 37 1050 1025 1000 0022 6879 6055

SZKOŁA W CZASIE WAKACJI 2017

Szkoła będzie otwarta w godzinach 9:00-15:00 do 7 lipca oraz od 21 do 30 sierpnia.
W dniu 31 sierpnia z powodu pastowania podłóg, sale i korytarze będą niedostępne.

SEKRETARIAT

Sekretariat w ciągu roku szkolnego jest czynny

w godzinach 8:00-16:00 oprócz śród (dzień pracy administracyjnej).

Zapraszamy!

Adres początkowy:

Jeśli chcieliby Państwo się spotkać, prosimy o wcześniejsze umówienie się przez sekretariat, Librusa lub o kontakt mailowy.

Marzanna Rymsza-Leociak

Prosimy o uzgadnianie terminów indywidualnych spotkań za pośrednictwem Librusa lub w sekretariacie (22 845 17 42).

czwartki w siedzibie na Kabatach

Zastępca Dyrektora